Новини

Тренінги для гімназистів у Драгомирчанах

     Тиждень розпочався виїзним тренінгом з домедичної допомоги, який представники КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) провели в Драгомирчанській гімназії Івано-Франківської міської ради.
     Для гімназистів 7-8-9 класів тренінг провів викладач хірургічних дисциплін Петро Богданович Годованець. Разом відпрацьовували навички зупинки критичних кровотеч та серцево-легеневої реанімації.
     Під час заняття використовувалися муляжі і турнікети, які представники коледжу привезли з собою. Демонструвати долікарські невідкладні заходи викладачеві допомагали студентки ОПП Сестринська справа Сніжана Лялька (ІІІ курс) і Олександра Петриченко (IV курс).
     А потім ліцеїсти відпрацьовували практичні навики накладання кровоспинного турнікету за принципом «сам на собі» і «один на одному», а також на муляжах – проведення непрямого масажу серця та штучної вентиляції легень мішком Амбу.
     У виїзному тренінгу взяло участь близько сорока гімназистів. Заняття викликало велику зацікавленість.
Пресцентр коледж.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165