Новини

Звучить Шевченкове поетичне слово

     На відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) здобувачі освіти групи ІІ-3 ОПП Сестринська справа» (класна керівниця Тетяна Іванівна Соя) провели Шевченківські читання.
    На виховній годині студенти прийшли до погруддя Кобзареві в парку культури і відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка, щоб поетичним словом вшанувати пам’ять великого сина України. Звучали уривки поетичних творів з «Кобзаря», а також спільно майбутні медсестри продекламували рядки «Заповіту».
    Тарас Шевченко був не тільки геніальним поетом, але й талановитим художником, громадським діячем, патріотом і борцем за свободу свого народу. Його твори звучать актуально й сьогодні, надихаючи нас на боротьбу за власне життя, за власну державу, за власну мову. Його слова «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає...» як дороговказ до Перемоги.
Пресцентр коледж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165