Новини

Хресна дорога у часі Великого посту

     В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) відбулася Хресна дорога. Вдруге її провели семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії святого священномученика Йосафата.
     18 березня розпочався Великий піст. А 21 березня у коледж завітали семінаристи, які читали і співали Хресну дорогу. Такий духовний захід відбувся на нульовому поверсі за участю здобувачів освіти ОПП Сестринська справа і Лікувальна справа, викладачів, працівників ІФМФК. Зініціювала його викладачка іноземної мови Ольга Петрівна Загайкевич.
     Розважаючи над терпіннями Ісуса Христа та стражданнями його матері Діви Марії, семінаристи згадували також усіх загиблих в московсько-українській війні. спільно молилися за Перемогу і мир.
     Хресна дорога у час Великого посту – це корисна духовна вправа для тіла, розуму і душі водночас. Традиційно така молитовна акція проходить на парафіях, у храмах, в закладах освіти.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165