Сьогодні, благою вістю, працівники та здобувачі освіти ІФМФК передали військовим в рамках волонтерської підтримки дрон МАВІК 3 ПРО.
Збір коштів започаткувала Аліна Воробець, здобувачка освіти І курсу коледжу, в пам’ять про батька, який загинув на московсько-українській війні 31 грудня минулого року. Працівники та здобувачі освіти підтримали добре починання і за 2 тижні необхідну суму ( а це майже 92 000 грн.) було зібрано.
Придбано дрон і передано на фронт.
Війна продовжується, і продовжується наша підтримка ЗСУ.
![0 02 05 84ba6ffc50567be1bbbc47fb508877a9a03d0bc157ee8a18fcdb85dce2ca34dd f3be3ce4e31fe02](/images/News/2024/03-25-1/0-02-05-84ba6ffc50567be1bbbc47fb508877a9a03d0bc157ee8a18fcdb85dce2ca34dd_f3be3ce4e31fe02.jpg)