Новини

Захід БПР для медичних сестер

     На базі відділення післядипломної освіти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165), який є провайдером безперервного професійного розвитку (реєстраційний номер 1316), 27 березня відбувся навчальний тренінг «Гігієна рук та засоби індивідуального захисту в роботі молодшого медичного спеціаліста», який зареєстрований як захід БПР (код заходу 3700368) у ДНП «Центр тестування» при МОЗ України.
Тренінг проводили:
    - Ольга Василівна Курилець, помічниця лікаря-епідеміолога відділення інфекційного контролю КНП «Обласна клінічна лікарня» ІФОР, викладачка відділення післядипломної освіти коледжу;
    - Світлана Михайлівна Климович, викладачка основ медсестринства коледжу, сестра медична-координаторка відділу інфекційного контролю КНП «ЦМКЛ ІФМР».
    Ольга Василівна та Світлана Михайлівна є випускниками Івано-Франківського базового медичного коледжу, правонаступником якого є КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж», а тому завжди з радістю беруть участь у проведенні заходів безперервного професійного розвитку для молодших медичних спеціалістів області, які проводить коледж.
    Під час тренінгу учасники вивчали організацію роботи медичного персоналу для профілактики розвитку у пацієнтів катетер-асоційованих інфекцій дихальної системи, сечовидільної системи, кровообігу, інфекцій ділянки хірургічного втручання; обговорили нові вимоги до репроцесингу виробів медичного призначення та поводження з відходами у ЗОЗ; відпрацювали на практиці проведення контролю якості дотримання вимог до гігієни рук медичним персоналом.
    Учасники тренінгу успішно пройшли оцінку набутих в результаті навчання знань, компетентностей і практичних навичок шляхом тестування в електронному форматі та отримали сертифікати.
    Наступний тренінг для молодших спеціалістів з медичною освітою на базі відділення післядипломної освіти Івано-Франківського медичного фахового коледжу відбудеться 17 квітня, тема: «Домедична допомога в умовах бойових дій».
    Організатори та учасники тренінгу висловлюють щиру подяку експертці департаменту охорони здоров’я ОДА, заступниці медичного директора з медсестринства КНП «Обласна клінічна лікарня» Івано-Франківської обласної ради Наталії Степанівні Ружило за сприяння та допомогу в організації і проведенні тренінгів для молодших спеціалістів з медичною освітою. 

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165