Новини

Ліцеїсти з Одещини ознайомились з Івано-Франківськом і коледжем

     В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) побувала група здобувачів освіти з Іванівського ліцею Одеської області. У час канікул ліцеїсти приїхали на Прикарпаття і ознайомилися не лише з обласним центром, а й з освітнім закладом, де на першому курсі ОПП Лікувальна справа навчається їхня землячка.
     Ліцеїсти 8-го класу у супроводі вчительки і двох мам завітали у ІФМФК, де для них представники коледжу провели ознайомчо-просвітницьку екскурсію. Діти не лише дізналися про найстарший на Прикарпатті медичний освітній заклад з 85-річною історією, про його традиції і високий авторитет серед медичних коледжів України, про сучасні умови навчання, здобуття майбутнього фаху бакалавра, а й побачили приміщення коледжу, навчальні аудиторії, доглянуту територію з лавочками, клумбами, альтанкою для занять на свіжому повітрі, спортивний зал, майданчик з антивандальними тренажерами, гуртожиток.
     У тренажерному кабінеті ліцеїсти змогли спостерігати, як студенти освоюють практичні навики на тренажерах, як відпрацьовують виконання ін’єкцій.  А на занятті з хірургії їм продемонстрували використання фантомів, муляжів в освітньому процесі.
     Цікавою для старшокласників з Одещини була екскурсія музеєм історії побутової та медичної техніки, де завідувач музею, викладач фізики Олександр Романович Кравець розповів про розвиток науково-технічного прогресу, особливо в медичній галузі, показав різноманітні експонати, які демонструють цей прогрес.
     А потім гості з селища Іванівка відвідали наукове містечко «Нова енергія» – музей науки при національному університеті нафти і газу, міську Ратушу, прогулялися центром Івано-Франківська.
Пресцентр коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165