Здобувачі освіти випускного курсу КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) до Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, приурочили добру волонтерську справу.
Здоров’я – найбільше багатство! Для старших людей, які з віком частіше хворіють і мають різні проблеми, такі слова набувають особливого значення. А якщо вони самотні, потребують сторонньої допомоги, то ще складніше.
Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, 5 квітня, здобувачі освіти групи IV-2в ОПП Сестринська справа і групи IV-5б ОПП Лікувальна справа разом з викладачкою Іванною Дмитрівною Кочержук свою роботу в геріатричному пансіонаті приурочили саме до такої календарної дати. Студенти вимірювали артеріальний тиск, визначали частоту пульсу, серцевих скорочень, дихання, визначали масу тіла жителям пансіонату.
А ще – дарували тепло спілкування та говорили на тему «Як зберегти здоров'я у старечому та похилому віці».
Для майбутніх медичних працівників це і навчання, і волонтерство, і прояв милосердя до старших людей.
Пресцентр коледжу.