Для учнів ліцею №22 Івано-Франківської міської ради та Угорницького ліцею N19 Івано-Франківської міської ради проведено тренінги з домедичної допомоги під керівництвом викладача хірургічних дисциплін КЗ ФПО ''Івано-Франківського медичного фахового коледжу'' ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи 165) Веприняка Миколи Миколайовича.
Учасники тренінгу отримали теоретичні знання і опрацювали практичні навички щодо зупинки кровотеч та проведення серцево-легеневої реанімації, а саме накладання джгута САТ, непрямий масаж серця, штучна вентиляція легенів з допомогою мішка Амбу, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора). Знання домедичної допомоги при невідкладних станах є вкрай важливими і необхідними.