Новини

До храму – на молитву

     Шістнадцятеро мешканців гуртожитку КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) у п’яту неділю Великого посту, 21 квітня, прийшли на службу Божу в парафіяльно-гарнізонний храм Різдва Христового Православної Церкви України. Разом з іншими прихожанами взяли участь у церковній відправі та молилися за здоров’я, за українське військо, за Перемогу.
     Рік тому церква по вулиці Довженка, що належала до московського патріархату, перейшла у підпорядкування ПЦУ і стала парафіяльно-гарнізонним храмом Різдва Христового. Настоятелем тут випускник Івано-Франківського базового медичного коледжу 1987 року о. Михайло Кудла. Знаходиться храм неподалік від коледжу і гуртожитку.
     Майже місяць тому здобувачі освіти, які проживають в гуртожитку ІФМФК, долучилися до всеукраїнського туру церквами України «Молитовний поступ Україною – непорушна стіна України» і прийшли до 4-метрового мозаїчного образу Пресвятої Богородиці «Оранта», виставленого у цьому храмі. А тепер прийшли і на недільну службу Божу, щоб славити Христа, Богородицю, інших святих, молитися за Перемогу і Божий мир для України.
Пресцентр коледж.
photo 2024 04 21 11 08 12

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165