Новини

Виховні години до Дня матері

      З нагоди Дня матері, який цьогоріч відзначаємо 12 травня, в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР відбулися виховні години, приурочені до такої календарної дати.
     Висловлюючи слова вдячності матерям, які благословляють своїх дітей на добрі справи і оберігають своїми молитвами, які дарують їм свою любов, турботу і ніжність, здобувачі освіти говорили також про сімейні цінності, про роль матері у вихованні дітей, про традиції пошанування берегинь роду людського в Україні. Таке календарне свято сприймається як триєдине – на честь матері, що народила кожного з нас, на честь Матері Божої – Пречистої Діви Марії і на честь матері-України.
     Поетичні рядки на прославу матерів доповнювали міркування про їхню жертовну працю і молитви у час московсько-української війни, а також скорботні слова про тих, хто втратив своїх синів і доньок. Бо свято це обпечене болем війни.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165