Новини

Тренінг плюс профорієнтація

     До КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) 10 травня завітали здобувачі освіти 9-11 класів Івано-Франківського ліцею імені Миколи Сабата (Української гімназії № 1). Фахівці коледжу провели для них тренінг з домедичної допомоги.
     Після численних виїзних тренінгів в райони Прикарпаття бригада фахівців ІФМФК під керівництвом викладача хірургічних дисциплін Петра Богдановича Годованця у «рідних стінах» провела навчання для ліцеїстів. Вони з допомогою тренера і студентів-асистентів відпрацьовували навички зупинки критичних кровотеч, проведення серцево-легеневої реанімації, невідкладної допомоги при потраплянні стороннього тіла в дихальні шляхи. Було цікаво, особливо коли пробували самі накладати турнікет чи робити штучне дихання.
     Водночас це був своєрідний профорієнтаційний захід. Дівчата і хлопці, які через рік-другий вибиратимуть для себе майбутній фах, змогли почути про найстарший на Прикарпатті медичний освітній заклад, який у грудні відзначатиме 85-річчя з часу заснування, побачити його навчальні аудиторії, тренажерні кабінети, затишну територію.
     Додамо, що тренінги з домедичної допомоги, які проводять фахівці ІФМФК в освітніх закладах області, приурочені до 85-річчя Івано-Франківського медичного фахового коледжу.
Пресцентр коледж.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165