Новини

Слухачі відділення післядипломної освіти коледжу навчаються офлайн

     20 травня слухачі циклу спеціалізації за фахом «Сестра медична старша/брат медичний старший», циклів спеціалізації за профілем роботи та тематичного удосконалення «Сестра медична /брат медичний з дієтичного харчування» навчались очно базі КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165).
     Під час лекційних занять викладач Шаповалова Наталія Володимирівна ознайомила слухачів з клінічними проявами розладів харчової поведінки та методами їх корекції, директор коледжу Володимир Васильович Стасюк зупинився на основних питаннях організації надання медичної допомоги населенню, медико-соціальних аспектах здоров’я, проведенні санітарно-освітньої роботи медичними фахівцями.
     Заступниця генерального директора КНП «Обласна клінічна лікарня» ІФОР Бойко Марія Андріївна вивчала із слухачами основи інфекційного контролю та профілактики інфекційних хвороб у стаціонарі, акцентуючи увагу на важливості гігієни рук та впровадженні адміністрування антибіотикорезистентності. Курсанти також детально опрацювали тактику молодшого медичного спеціаліста при небезпечному професійному контакті з пацієнтом, який інфікований вірусними гепатитами В та С, ВІЛ-інфекцією: вчились надавати невідкладну медичну допомогу, визначали необхідний комплекс лабораторних обстежень, обговорювали питання вакцинації проти гепатиту В та постконтактної медикаментозної профілактики ВІЛ-інфекції у медичних працівників.
     Заступниця директора з післядипломної освіти Олександра Денисівна Воєвода ознайомила слухачів з особливостями післядипломного навчання та безперервного професійного розвитку молодших спеціалістів/фахових молодших бакалаврів з медичною та фармацевтичною освітою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07. 2021 року № 725 та наказу МОЗ України від 10.11.2022 року за № 2016.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165