Новини

Онлайн-зустріч абітурієнтів з членами приймальної комісії

    Для майбутніх вступників в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) 26 червня відбулася онлайн-зустріч з членами приймальної комісії. Попередньо на неї абітурієнти зареєструвалися у viber-групі «Вступна кампанія 2024».

    Онлайн-зустріч проходила на платформі ZOOM. Майбутніх абітурієнтів привітала відповідальний секретар приймальної комісії Альона Миколаївна Валовіна і коротко розповіла про регламент заходу.
    Перша частина зустрічі – для майбутніх абітурієнтів на основі базової середньої освіти (після 9-го класу). Це консультація з української мови, яку провела методистка коледжу, викладачка української мови Наталія Андріївна Римар. Вона порадила, на що звернути особливу увагу при підготовці до співбесіди з української мови, яка буде вступним випробуванням для тих, хто вступатиме на місця регіонального замовлення.
    До наступної частини зустрічі долучилися і одинадцятикласники. Викладач інформатики, адміністратор ЄДБО Іван Зіновійович Земан ознайомив усіх вступників з основними етапами створення електронних кабінетів та завантаження в них документів. З 25 червня розпочалася  реєстрація електронних кабінетів. У коледжі створений консультаційний центр при приймальній комісії з надання допомоги вступникам у створенні кабінетів.
    Альона Миколаївна Валовіна звернула увагу на особливостях вступу в ІФМФК у цьому році, терміни подання документів, проведення співбесіди з української мови, написання мотиваційних листів. Після 11 класу вступ лише на контрактну форму навчання.
    Обговорення основних деталей вступної кампанії-2024 відбулося у форматі «запитання-відповідь».
    1 липня розпочнеться прийом заяв і документів від вступників на основі базової середньої освіти (після 9-го класу).
Пресцентр коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165