Новини

Педрада: підсумки за навчальний рік

     Підсумкове розширене засідання педагогічної ради відбулося в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) 27 червня. Проаналізовано результати діяльності коледжу у 2023-2024 навчальному році, якість освітнього процесу.
     Директор коледжу Володимир Васильович Стасюк та заступниця директора з навчально-методичної роботи Ірина Іванівна Константюк підбили підсумки діяльності ІФМФК, проаналізували виконання планів роботи коледжу у 2023-2024 навчальному році, а також окреслили перспективи на наступний навчальний рік. На що звернути особливу увагу, що в освітньому процесі потребує вдосконалення, яка очікується реорганізація груп – про це інформовані члени педради.
     Про підсумки екзаменаційної сесії і перевід здобувачів освіти на старші курси доповіла завідувачка відділення Тетяна Петрівна Басараба.
     А для випускників завершилася найвідповідальніша, остання у коледжі, підсумкова атестація. Про результати атестації здобувачів освіти спеціальності 223 Медсестринство ОПП Сестринська справа та ОПП Лікувальна справа підготували звіти голови ЕК – заступниця медичного директора КНП «Обласна клінічна лікарня» Івано-Франківської обласної ради, експерт департаменту охорони здоров’я обласної держадміністрації з питань медсестринства Наталія Степанівна Ружило і генеральний директор КНП «Івано-Франківський обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Івано-Франківської обласної ради Мирон Федорович Матейко. Підсумкова атестація проходила у формі ЄДКІ Медсестринство і складалася з таких компонентів:
     І – тестовий іспит, який 5-6 червня проводив Центр тестування, ЄДКІ складали 212 здобувачів освіти, показник по коледжу – 85,6%, середній бал – 4,7;
     ІІ – практично орієнтований іспит, який у майбутніх медсестер включав освітні компоненти медсестринство у внутрішній медицині, педіатрії, хірургії, а у майбутніх фельдшерів плюс акушерство і гінекологія.
    Здобувачі освіти показали високий рівень готовності до провадження професійної діяльності відповідно до вимог Стандарту і освітньо-професійних програм Сестринська справа і Лікувальна справа. Голови ЕК висловили свої пропозиції і рекомендації щодо підготовки випускників.
    Свої думки щодо якості освітнього процесу та якості викладання освітніх компонент (предметів) мали змогу висловити і здобувачі освіти IV курсу під час опитування, проведеного під завершення навчання у коледжі. Про результати цього опитування доповіла завідувачка відділення, секретарка екзаменаційної комісії Олеся Василівна Сухоручко,
    На завершення засідання педради Володимир Васильович Стасюк подякував усім за працю і побажав викладачам відпочити, набратися сил перед новим 2024-2025 навчальним роком. З вдячністю ЗСУ і з вірою у Перемогу – до нових звершень напередодні 85-річного ювілею Івано-Франківського медичного фахового коледжу!
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165