Новини

Проведення онлайн-лекції

     Незважаючи на відстань, різницю в часі, завдяки сучасним інформаційним технологіям, студенти та викладачі Івано-Франківського базового медичного коледжу мають чудову можливість співпраці з колишнім випускником закладу, доктором наук, професором науково-дослідного відділу, директором центрального відділу метаболічної лабораторії медичного університету штату Арканзас Степаном Мельником.
     Перебуваючи з візитом в Україні, професор не обминув увагою заклад, у якому навчався. Дружня зустріч з адміністрацією, викладачами та студентами викликала бажання подальшого спілкування. Степаном Мельником було запропоновано проведення курсу лекцій в онлайн-режимі.
     15.02.2017 року проведено першу онлайн-лекцію на тему: «Метаболоміка – наука, яка вивчає метаболіти». Лекція була ґрунтовною, навчальною, студенти та викладачі коледжу сприйняли з великою увагою та зацікавленістю.
     Професор ознайомив присутню аудиторію з роботою та провів онлайн-екскурсію метаболічною лабораторією. Слід зазначити, що саме ця лабораторія- перша, яка вивчає аутизм. Темою наступної онлайн-лекції, яка запланована на 27.02.2017р., є «Проблеми аутизму».

 

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Пошук