Новини

Обласне методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін

      05.10. 2017р. на базі Івано-Франківського базового медичного колежу (ІФБМК) відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області.
      З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Стасюк Володимир Васильович, а Свягла Володимир Федорович, голова методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області, ознайомив з планом та напрямками роботи обласного методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін на 2017-2018 н.рр.
Про оновлення змісту та зміну акцентів при викладанні історії України у Івано-Франківському базовому медичному коледжі на основі сучасних поглядів  на важливі історичні події та процеси доповів викладач коледжу Лаврук Кіндрат Григорович. Також Кіндрат Григорович презентував навчальний посібник «Історія України: питання і відповіді», який підготувала група викладачів історії нашого коледжу. Електронну версію  посібника передано для бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а.
      Про залучення студентів до дослідницько-пошукової роботи у коледжі доповіла Вацеба Мирослава Василівна,  завідувач відділення ІФБМК, викладач історії. Дослідницько-пошукову роботу «Остарбайтери Станіславщини: через призму історії та спогадів» продемонструвала студентка ІІІ курсу Марія Басараб.
     Жодного присутнього не залишив байдужим виховний захід, приурочений 75-річчю УПА, у якому використано краєзнавчі матеріали пошукових робіт студентів. Захід підготовлено Мальованчук Наталією Валерієвною, заступником директора з виховної роботи, Дуткою Марією Михайлівною, художнім керівником коледжу та викладачами.
     Учасники методичного об’єднання ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу та відвідали музей історії побутової та медичної техніки. Екскурсію музеєм провів Олександр Романович  Кравець, викладач фізики.
     При підведенні підсумків роботи ОМО викладачі суспільних дисциплін високо оцінили роботу колег і були щиро вдячні за поширення педагогічного досвіду роботи.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165