Новини

«Щастя в твоїх долонях»

     Студенти Івано-Франківського базового медичного коледжу взяли участь у навчально-розвивальній програмі « Щастя в твоїх долонях» освітньо-благодійного проекту «ЯНГОЛИ ПОРУЧ», яке відбулося 30 листопада 2017року в Яблунівській спеціалізованій школі-інтернаті.
     У школі навчаються дітки з особливими потребами, а саме: легка розумова відсталість, хвороба Дауна та аутизм.
     Активісти та волонтери проекту «Янголи поруч» організували та провели цікаве дозвілля: майстер-класи, арт-терапію, тренінги, квести, веселі рухливі ігри ( для молодших школярів), інформаційні лекції (для старших школярів).
     «Янголи поруч»- це освітньо-благодійний  проект, соціальна ініціатива, яку в жовтні 2011 року заснувала викладач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ореста Возняк, залучивши охочих студентів та викладачів різних вузів.
     Студенти ІV курсу 9 групи : Атаманюк Наталія, Алтуніна Лілія, Бугрин Ольга провели для дівчат-старшокласниць цікаву лекцію на тему: « Статеве дозрівання та гігієна дівчат під час менструального циклу ».
     У кінці лекції вихованці інтернату мали можливість отримати відповіді на нестандартні запитання, а також  інформаційні бюлетені «Менструальний цикл» та засоби особистої гігієни.
     А  для молодшого шкільного віку були проведені веселі рухливі ігри викладачем ІФБМК Міроновою Л.М. Діти були нагороджені солодощами та отримали масу позитивних емоцій.
 

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук