Новини

Обласна олімпіада з біології серед студентів  ВНЗ I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області

     29 травня 2018 року на базі Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулася обласна олімпіада з біології, в якій взяли участь 27 студентів перших та других курсів ВНЗ I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області. Кожен навчальний заклад представляв один студент.
     Рівень знань студентів оцінювали за тестовим контролем та блоковими завданнями: три задачі з різних розділів біології і два питання на розуміння явищ у природі, взаємозв’язків живих організмів; на вміння аналізувати певні процеси, які відбуваються на різних рівнях організації живого.
     Викладачі біології поділилися досвідом роботи з обдарованою студентською молоддю, взяли участь у семінарі на тему: «Сучасна система органічного світу. Синтетична еволюційна теорія». В програмі семінару заслухано та обговорено доповіді доцентів кафедри біології і екології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Шпарика Віктора Юрійовича, Замороки Андрія Михайловича та виступи представників закладів освіти, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Всі учасники семінару отримали сертифікат.
Студентка Івано-Франківського базового медичного коледжу Юрківська Ольга зайняла почесне I місце в обласній олімпіаді з біології серед студентів  ВНЗ I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області (викладач Мальованчук Н. В.). 
      Адміністрація коледжу вітає переможця та бажає успіхів! 

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук