14 травня на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу було проведено засідання обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови навчальних закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів
День минув дуже продуктивно і цікаво. Викладачами Байструк А.І. та Федорак С.І. були проведені фрагменти занять з використанням smart-board і touch-board. Студентами другого курсу здійснена презентація інформаційно-пошукової роботи на тему: «Left-handedness» («Ліворукість»).
Для учасників засідання також було проведено екскурсію до музею коледжу, Музею історії побутової та медичної техніки, здійснено огляд навчально-матеріальної бази коледжу.
Завершилось засідання роботою за круглим столом де було підведено підсумки роботи методичного об’єднання.