14 травня у нашому закладі було проведено ІІ етап обласної олімпіади з англійської мови
Студентка нашого коледжу, Лібич Христина (група І -5), гідно представила наш навчальний заклад і здобула почесне друге місце серед студентів ВНЗ області І-ІІ рівня акредитації, продемонструвавши високий рівень знань, вільне володіння мовою в письмовому та усному спілкуванні.
Щиро вітаємо студентку і бажаємо нових досягнень!