Новини

Засідання педагогічної ради

      01 вересня 2019 року в коледжі відбулося планове засідання педагогічної ради. Зі вступним словом виступив Стасюк В.В., директор Івано-Франківського базового медичного коледжу. Він привітав педагогічний колектив з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності, а також відзвітував про виконану роботу за 2018-2019 навчальний рік.
     Директор доповів про проведену роботу з прийому студентів на навчання у 2019 році. На навчання зараховано 150 студентів за державним замовленням (спеціалізація «Сестринська справа» (на основі базової загальної середньої освіти) – 100, «Лікувальна справа» – 40, «Акушерська справа» – 10) та 135 студентів на контрактній основі (спеціалізація «Сестринська справа» (на основі базової загальної середньої освіти) – 65, «Лікувальна справа» – 30, «Сестринська справа» (на основі повної загальної середньої освіти) – 23, «Акушерська справа» – 17).
     Заступник директора з навчальної роботи Воєвода О.Д. затвердила план заходів на зауваження голів Державної кваліфікаційної комісії спеціальностей “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”.
     На засіданні педагогічної ради було розглянуто деякі питання організації навчально-виховної роботи, практичної підготовки студентів у 2019-2020 н.р.
     Завідувачі відділеннями Валовіна А.М. та Янківська М.І.  повідомили про результати анкетування випускників 2019 р. спеціальностей “Лікувальна справа” та “Сестринська справа”.
Секретар педради Смицнюк Л.Ф.

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук