Новини

Зустріч ювенальних поліцейських зі студентами

     17 жовтня 2019 року ювенальні поліцейські зустрілися із студентами другого курсу 5 групи спеціалізації «Лікувальна справа» Івано-Франківського базового медичного коледжу. Спілкуючись із майбутніми медичними працівниками, начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНВ в області Алла Бойчук наголосила, що працівники поліції передусім ставлять собі за мету не покарати молодих людей, котрі з певних причин спіткнулися, а застерегти від правопорушень, спонукати молодь до здорового способу життя, навчити, як захиститися від злочинних зазіхань. Алла Бойчук розповіла про поширені серед студентської молоді негативні звички та шляхи протидії таким явищам як булінг, наркоманія, вживання неповнолітніми алкогольних напоїв й водночас навела конкретні приклади.
    Студенти одержали відповіді на питання щодо професійної діяльності поліції, відповідальності сторін в конфліктних ситуаціях.

Наша адреса

  76026 м.Івано-Франківськ,
    вул. Гетьмана Мазепи №165

  Приймальна комісія: +380689012313
 Тел/факс: (0342) 75-32-58
 Email: ifbmc@mc.if.ua

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2021 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради

Пошук