Новини

Подарунки для ветеранів з нагоди 80-річчя коледжу

      При відзначенні 80-річчя ІФБМК не забули про ветеранів навчального закладу, які уже на заслуженому відпочинку. Про це подбали адміністрація ІФБМК та профспілковий комітет працівників і студентів коледжу.
     Кожного з тих, хто в силу поважного віку, хвороби чи інших обставин не зміг прийти на урочистості в коледжі, хто підтримує зв’язки з навчальним закладом хоча б в телефонному режимі, про кого є дані, представники ІФБМК відвідали вдома та вручили невеликі подарунки.
     Як розповіла голова профспілкової організації працівників і студентів Наталія Мельник, це 15 ветеранів: викладачі анатомії і фізіології Віра Дмитрівна Андріяшко та Олександра Олександрівна Босович, викладач педіатрії Ірина Миколаївна Волинська, викладач інфекційних хвороб Лідія Миколаївна Грищенко, викладач акушерства і гінекології Уляна Михайлівна Думка, викладач очних хвороб Ема Григорівна Казанцева, викладач фізики Нінель Іванівна Миргородська, викладач історії та суспільних наук Параска Василівна Надрага, викладач нервових хвороб Лідія Миколаївна Наконечна, викладач основ сестринської справи Юльяна Юльянівна Саган, викладач біології Дарія Федорівна Слободян, викладач математики Тетяна Василівна Тельпова, працівниці бібліотеки Марія Михайлівна Грецька і Ліліана Адольфівна Уницька, викладач фізичного виховання Михайло Васильович Ільків. Дехто з них багато років життя віддав медичному училищу, згодом базовому медичному коледжу. 
     Колишнім працівникам навчального закладу приємно було, що про них не забули, пошанували їхню працю, відвідали вдома. Кожний в подарунок отримав пакет з логотипом ІФБМК, блокнот і папочку з публікаціями про коледж, поетичні книжки, солодощі і напої.
     За словами Володимира Стасюка, сила педагогічного колективу коледжу – у поєднанні досвіду старших і новацій молодих. Саме досвідчені викладачі, маючи за плечима десятки років стажу, показують молодим приклад відповідальності, педагогічної майстерності, відданості справі професійного навчання і виховання майбутніх фахівців. А коли вони йдуть на пенсію, то потребують уваги, відчуття, що їхню працю пам’ятають і шанують. Адже у здобутках колективу за 80 років є і їхня частка. Пошанування старших водночас є виховним моментом для молодших за віком викладачів і для студентів.
     Останні подарунки розвезені по домівках ветеранів. Така акція стала своєрідним завершальним акордом відзначення 80-літнього ювілею Івано-Франківського базового медичного коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165