Новини

Самі зробили собі свято...

      З 2001 року для випускників медичних коледжів та училищ України зі спеціальності «Сестринська справа» впроваджена система державних інтегрованих ліцензійних іспитів «Крок М». Пізніше ця система була впроваджена і для інших спеціальностей, зокрема, для спеціальностей «Лікувальна справа» та «Акушерська справа». Мета цих іспитів – об’єктивно оцінити знання випускників – майбутніх медичних працівників. Ліцензійний іспит проводить щороку Центр тестування при Міністерстві охорони здоров’я України перед врученням дипломів. Незадовільна оцінка, яка отримана під час складання цього іспиту, не дає права на одержання диплома фахівця.
      У першій декаді червня цього року ліцензійний іспит «Крок М» складали випускники Івано-Франківського базового медичного коледжу спеціальностей «Лікувальна справа» та «Сестринська справа», результати якого були найвищими за всю історію складання цих іспитів у нашому закладі: 70 випускників спеціальності «Лікувальна справа» отримали середній результат 95,5% із ста можливих (при національному показнику - 85,1%), а 196 випускників спеціальності «Сестринська справа» отримали результат 96,5% із ста можливих (національний показник - 85,7%).
      Одержані результати стали гарним подарунком до Дня медичного працівника для студентів та викладачів Івано-Франківського базового медичного коледжу, а також до 75-річчя закладу, яке урочисто відзначатимуть у вересні 2015 року.
     Слід відмітити, що випускники коледжу щороку демонструють високий рівень фахової підготовки під час складання іспиту «Крок М», показники якого завжди на 5-15% вищі, ніж національні. 
     До речі, Івано-Франківський базовий медичний коледж, чи не єдиний в Україні, студенти якого за всю історію складання цих важливих державних іспитів не одержали жодної двійки.

 

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук