Новини

Вшанування пам`яті Героїв Небесної сотні

     З 20 по 24 лютого в ІФБМК вшановували пам’ять героїв Небесної сотні.
     Безпосередньо 20 лютого, який згідно з указом Президента України відзначається щороку як День Героїв Небесної сотні, на великій перерві у фоє коледжу студенти провели поминальну акцію: запалили символічну свічку пам’яті, з маленьких свічечок виклали фігуру ангела, адже ми називаємо Небесну сотню ангелами, які тримають на своїх плечах українське небо. Звучав гімн-реквієм «Пливе кача…». Саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.
     А студенти групи І-5 підготували відкриту виховну годину, приурочену увічненню пам'яті Героїв Небесної сотні. Вони зворушливо, зі сльозами на очах, сприймали інформацію про подвиг майданівців, розмірковували про значення Євромайдану, який став символом Свободи, наголошували, що Революція Гідності є дороговказом для нинішнього і прийдешнього поколінь. Згадували усіх тих, хто у 2013-2014 роках загинув у Києві, продемонструвавши приклад самопожертви в ім’я України.  
     Герої Небесної сотні пожертвували собою задля торжества справедливості і свободи. Вони повинні жити в нашій пам’яті.
 

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165