Новини

Студенти ІФБМК здобули три призові місця на конкурсі «Пісенний вернісаж»

      Традиційно студенти ІФБМК успішно виступили на обласному конкурсі солістів «Пісенний вернісаж 2020» серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів. Студенти-медики здобули кілька перемог.
     Такий творчий конкурс відбувся 27 лютого 2020 року на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання згідно з наказом Департаменту освіти, науки та молодіжної політики. Його метою є популяризація сучасної української пісні, пропаганда та удосконалення виконавської майстерності, виховання культури та духовності учасників.
      У конкурсі взяли участь 44 студенти із 18 закладів фахової передвищої освіти області. Члени журі враховували вокальну та артистичну майстерність, відповідність костюмів та якість фонограм.
      Приємною новиною стало те, що студенти Івано-Франківського базового медичного коледжу зайняли три призових місця, а саме:
     у номінації «Українська популярна музика» ІІ місце отримала Христина Штейнберг (ІV курс, 9 група),
     у номінації «Світовий хіт»  І місце –  Зоряна Грушецька (ІІ курс, 8 група),
     у номінації «Народна пісня» І місце – Марина Доровських (ІІІ курс, 8 група).
     Художній керівник – Ганна Сергіївна Кушнір.
     Тож студенти-медики показали чудові результати у всіх трьох номінаціях, за якими проходило творче змагання. До слова, і на минулорічному «Пісенному вернісажі» представники ІФБМК здобули дві перемоги, в тому числі і учасниця цьогорічного конкурсу Христина Штейнберг.
     Такі конкурси свідчать про багатогранність студентів, їхнє захоплення українською піснею, а в навчальному закладі вони відчувають підтримку, створені умови для розвитку талантів.
     Адміністрація коледжу щиро вітає переможців і бажає творчих успіхів та перемог у майбутньому!
.be">Пісенний вернісаж 2020

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo