Новини

Посвята у студенти

      Вже традиційно напередодні Дня знань 31 серпня в Івано-Франківському базовому медичному коледжі відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти. Цьогоріч 300 молодих людей уперше стали студентами одного із найавторитетніших медичних коледжів та училищ України, якому 21 грудня 2014 року виповнилось – 75.
     Авторитет закладу в державі підтверджується тим, що за всю історію складання державних ліцензійних іспиті «Крок М», починаючи з 2001 року, його вихованці не одержали жодної незадовільної оцінки. Такий результат є чи не єдиним в Україні.
     Особливістю цьогорічної посвяти у студенти було те, що окрім капелана коледжу о. Йосафата Бойка, Згромадження Воплоченого Слова, який звернувся зі словами Божого Благословення до студентів, їхніх батьків та викладачів коледжу, чин Посвяти в студенти (з окропленням свяченою водою) здійснив Папський Нунцій, посол Святого Престолу в Україні - його Високопреосвященство, котрий проїздом перебував у Івано-Франківську з нагоди відкриття Синоду Єпископів УГКЦ, Архієпископ Томас Ґалліксон.
     Від імені учасників святкового зібрання відбувся чин покладання квітів до могил Героїв у Меморіальному сквері, полеглих за незалежність України.
     По завершенню урочистостей відбулися батьківські збори і перша година спілкування студентів нового набору з кураторами груп та дирекцією коледжу.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165