Новини

Розпочався прийом документів від одинадцятикласників

      Новий виток у вступній кампанії в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі: з 13 серпня розпочався прийом заяв та документів від абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу).
     Для дев’ятикласників, які складали вступні випробування у липні, гаряча пора уже позаду. За регіональним замовленням набрано 165 осіб на спеціалізації «Сестринська справа» і «Лікувальна справа» і 57 студентів навчатимуться за контрактом.  А тепер така відповідальна пора починається для одинадцятикласників.
     Як і під час вступних випробувань для дев’ятикласників, обов’язковими є вимоги щодо дотримання санітарно-гігієнічних умов (захисні маски, респіратори) та соціальної дистанції для відвідувачів приймальної комісії та працівників коледжу.
     От тільки за місяць відчутні і зміни. Хоча б щодо кількості бактерицидних рециркуляторів. Коронавірус – хочемо ми цього чи ні – вносить свої корективи у наше щоденне життя і в організацію навчального процесу. Розуміючи, що з COVID-19 доведеться «дружити» довго, у коледжі подбали про придбання рециркуляторів і на 1 вересня їх буде 69.
     А наразі у абітурієнтів, які прагнуть стати студентами, особливий час переживань. Вони вважають себе дорослішими (а чи досвідченішими) за дев’ятикласників, вони намагаються поводитися статечніше, вони вважають свій вибір майбутнього фаху обдуманішим. Додатковим підтвердженням цього, на їхню думку, є навіть те, що випускники на базі повної загальної середньої освіти заяву подають в електронній формі. Правда, в перший день прийому документів були проблеми з подачею заяв через електронні кабінети вступників. Працівники приймальної комісії допомагають  абітурієнтам справлятися з технічними труднощами при подачі електронних заяв.
     І ще про деякі інновації цьогорічної вступної кампанії для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти. Вступ може здійснюватися за результатами ЗНО (дійсні сертифікати 2017, 2018, 2019, 2020 років) або вступних іспитів на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях. Але у разі подання результатів ЗНО бал вступника за відповідне вступне випробування автоматично, без екзаменів підвищується на 25%.
     Як повідомили в приймальній комісії, станом на 14 серпня вже зареєстровано 73 заяви: спеціалізація «Акушерська справа» – 31, «Сестринська справа» – 42.
     Більшість вступників беруть участь у конкурсі за результатами ЗНО з двох предметів, але на сьогоднішній день є двоє абітурієнтів, які обрали комбінацію ЗНО з української мови та літератури та вступний іспит з біології, та вісім абітурієнтів бажають скласти вступні іспити з двох предметів у коледжі.
    Прийом заяв та документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу), які планують складати вступні іспити у коледжі, завершиться до 18 години 22 серпня. Вступні випробування розпочнуться з 23 серпня. А прийом заяв та документів від осіб, які вступають за результатами ЗНО, завершиться до 18 години 1 вересня включно.
     Всього в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі планують прийняти на основі повної загальної середньої освіти 35 акушерок (акушерів), в тому числі 10 за регіональним замовленням і 30 медичних сестер та медичних братів.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165