06 листопада 2015 року Івано-Франківський базовий медичний коледж приймав учасників обласної Спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу.
У змаганнях взяли участь 7 навчальних закладів Івано-Франківщини, які привезли близько 60 учасників, що змагались у двох видах програми: 500 м – дівчата та 1000 м – юнаки.
Збірну команду нашого навчального закладу представили 9 легкоатлетів:
Василишин Іван
Гуцул Наталія
Дутчак Назар
Камінський Дмитро
Лещак Христина
Лучин Олег
Оленюк Ольга
Пилипчій Діана
Сенів Людмила
Незважаючи на несприятливі погодні умови, наші студенти гідно виступили на змаганнях та вибороли ІІ почесне загальнокомандне місце, залишивши позаду 5 навчальних закладів.
У змаганнях взяли участь 7 навчальних закладів Івано-Франківщини, які привезли близько 60 учасників, що змагались у двох видах програми: 500 м – дівчата та 1000 м – юнаки.
Збірну команду нашого навчального закладу представили 9 легкоатлетів:
Василишин Іван
Гуцул Наталія
Дутчак Назар
Камінський Дмитро
Лещак Христина
Лучин Олег
Оленюк Ольга
Пилипчій Діана
Сенів Людмила
Незважаючи на несприятливі погодні умови, наші студенти гідно виступили на змаганнях та вибороли ІІ почесне загальнокомандне місце, залишивши позаду 5 навчальних закладів.
Щиро вітаємо наших спортсменів та зичимо наступних перемог!