Новини

Вітаємо з Днем коледжу!

     Шановні студенти, викладачі та співробітники Івано-Франківського медичного фахового коледжу (Івано-Франківського базового медичного коледжу), дорогі випускники різних років, вітаємо вас з урочистою подією – Днем коледжу!
     Саме 21 грудня 1939 року у Станіславі була заснована фельдшерсько-акушерська школа, яка згодом стала медичним училищем, базовим медичним коледжем, медичним фаховим коледжем. Сьогодні наш навчальний заклад вважається одним з найавторитетніших в Україні, з сучасною потужною матеріально-технічною базою, новітніми технологіями і творчим та інноваційним підходом до навчання. Це наші спільні зусилля зробили його таким.
     В минулому році ми урочисто відзначили 80-річний ювілей. Були подячні засідання педагогічної ради і збори трудового колективу, студентські конференції та концерти. У цьому році через карантинні обмеження, спричинені COVID-19, доводиться відмовитися від багатьох заходів, які вже стали традиційними у нашому навчальному закладі. Нехай їх замінять слова подяки і тепло наших сердець.
     У цей день висловлюємо вдячність Alma mater від понад 16 тисяч випускників, вдячність викладачам, які вчили і вчать основам медичних спеціальностей і виховують студентів особистостями з активною громадянською позицією, вдячність всім тим, хто забезпечує освітній процес у коледжі і в медичних закладах, вдячність студентам і їхнім батькам, які вибрали для здобуття фаху найстаріший на Прикарпатті медичний навчальний заклад!
     Нехай усіх нас супроводжують успішна праця і добрі помисли, прагнення нових вершин і їх підкорення, мир і взаєморозуміння. Будьмо сильні вірою і молитвою! Нехай Божа опіка буде над вами і вашими родинами! Нових досягнень на благо України!
Володимир Стасюк,
директор Івано-Франківського медичного фахового коледжу, випускник медичного училища 1971 року.
1 сторінка 2020 заокруглені 81

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2021 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради