Новини

Студентське самоврядування, спільні проєкти – участь в міжнародній конференції

     Представники Івано-Франківського базового медичного коледжу (Івано-Франківського медичного фахового коледжу) взяли участь в онлайн-конференції з міжнародною участю Школи молодого лідера на тему «Кращі практики реалізації міжнародної співпраці студентського самоврядування».
     Таке засідання Школи молодого лідера в режимі онлайн відбулося 17 лютого. Організатором виступив Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України разом з Заліщицьким аграрним фаховим коледжем імені Є.Храпливого.
     І хоча захід проходив в основному для аграрних закладів освіти, серед 55 учасників було і троє представників Івано-Франківського базового медичного коледжу (Івано-Франківського медичного фахового коледжу): голова студентського самоврядування ІФБМК, студентка ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Христина Яворська, заступниця голови, студентка ІV курсу спеціалізації «Сестринська справа» Зоряна Походжай та заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук. Вони були активними при обговоренні різних питань.
     В конференції взяли участь студенти не лише з України, а й з Польщі. Учасники ділилися досвідом самоврядування, співпраці між різними освітніми закладами, в тому числі з різних країн. Цікаво було також дізнатися про нові методи вивчення іноземних мов, зокрема англійської.
     Вирішено провести ще одну зустріч до Шевченківських днів. Навчальні заклади подаватимуть свої пропозиції, як відзначити день народження Кобзаря, які цікаві проєкти вже є і що можна зорганізувати разом.
Прес-центр коледжу.

Наша адреса

  76026 м.Івано-Франківськ,
    вул. Гетьмана Мазепи №165

  Приймальна комісія: +380689012313
 Тел/факс: (0342) 75-32-58
 Email: ifbmc@mc.if.ua

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2021 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради

Пошук