Новини

На четвертому курсі батьківські конференції завершилися

      Упродовж трьох днів, 22-24 березня, в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі проходили батьківські конференції на ІV курсі спеціалізацій «Лікувальна справа» і «Сестринська справа».

      Першого дня представники адміністрації коледжу і керівники груп спілкувалися з батьками майбутніх фельдшерів, наступні два дні конференції проходили для батьків майбутніх медсестер. Під час усіх конференцій основними темами були організація освітнього процесу у весняному семестрі, аналіз успішності студентів і відвідування ними занять, особливості проходження переддипломної практики, підготовка до ліцензійного іспиту Крок.М.

      З батьками у форматі онлайн на платформі Zoom зустрічалися директор коледжу Володимир Васильович Стасюк, заступниця директора з виховної роботи Наталія Валеріївна Мальованчук, заступник директора з навчально-виробничої роботи Ярослав Олександрович Гарко, завідувачка відділення Олеся Василівна Сухоручко та керівники груп.

      Для студентів обох спеціалізацій наголошувалося на необхідності відпрацювання пропущених занять, бо на випускному курсі не може бути незакритих «нб» і невиконання навчального плану. Звичайно, враховується, чи пропуски з поважних причин, чи не було об’єктивних технічних проблем зі зв’язком. Тому у коледжі відпрацьована система консультацій, відробок, при проблемах з Інтернетом можна відпрацювати заняття у телефонному режимі. Згідно з рішенням адміністративної ради студент має право відпрацювати «нб» протягом двох тижнів, якщо ж він цього не зробить, то викладач виставить незадовільну оцінку і вважається, що студент не освоїв відповідний матеріал. Якщо пропусків багато і є загроза, що студент не встигне у двотижневий термін їх закрити, цей термін може бути подовжений, але за однієї умови – коли пропуски з поважних причин.

      Якщо студент не відпрацює усі пропуски, він не буде допущений до переддипломної практики. Якщо він не пройде переддипломну практику – він не отримає диплом. Тому до 26 квітня студенти повинні закрити всі «нб».

      За словами Ярослава Олександровича Гарка, четвертокурсникам дещо не пощастило – виробничу практику проходили дистанційно, є така загроза і щодо переддипломної практики. Потрібно слідкувати за повідомленнями у спеціально створеній групі у вайбері, куди буде скинуто розклад консультацій, електронний варіант щоденника практики та цифрового звіту. Крім того, викладачі п’яти клінічних дисциплін, які винесені на переддипломну практику, скинуть туди ситуаційні задачі (близько 40 з кожної дисципліни). Студенти повинні будуть розв’язати ці задачі, поставити діагноз, скласти план лікування, невідкладної допомоги, обстеження пацієнта і повторити алгоритм практичного навику. Великою підмогою стане перегляд відео з усіх практичних навиків – вони є на сайті коледжу. А самостійна робота студентів передбачає складання відеоролика, чи написання презентацій, чи інші проєкти. І є сподівання, що вдасться допустити студентів до практики в умовах коледжу – в тренажерному кабінеті та в кабінеті доклінічної практики. Бо жодна теорія не замінить можливість попрацювати своїми руками.

      Олеся Василівна Сухоручко особливу увагу звернула на підготовку до ліцензійного іспиту Крок.М. Четвертокурсники спеціалізації «Сетринська справа» складатимуть його 8 червня, на день швидше від фельдшерів. Батьки змогли побачити бланки відповідей, почули нагадування, які правила проходження іспиту (відеоспостеження, охорона, а в цьому році не буде можливості виправлень, бо не передбачене початкове заповнення олівцем), декому слід перевірити, чи у дитини у травні не закінчується термін паспорта. А зараз студентам потрібно наполегливо вчитися. Можуть вони скористатися і банком тестових завдань, які завантажені на освітній платформі Moodlе – ці тренінгові тести варто вчити і проходити.

       З 25 березня розпочнуться батьківські конференції на ІІІ курсі.

Прес-центр коледжу.

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165