Новини

Дзвони Чорнобиля – як у коледжі відзначили 35-річчя аварії на ЧАЕС

    26 квітня, у День Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі, згідно з наказом «Про відзначення 35-ї річниці Чорнобильської трагедії», відбулися різноманітні заходи – виховні години, зустрічі з ліквідаторами аварії на ЧАЕС, перегляд відеофільмів, тематичні виставки в бібліотеці та інші.
     Це особлива сторінка в історії не лише України, а й світу. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року – найбільша техногенна катастрофа за всю історію енергетики, вона змінила радіаційну обстановку на земній кулі, стала серйозним екологічним викликом, вплинула на долі і здоров’я мільйонів людей. Про це говорили студенти під час тематичних виховних годин на тему: «Чорнобиль – біль і трагедія України», які відбулися в режимі онлайн. У виховних годинах взяли участь і учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Розповіді тих, хто перейшов через ті складні випробування, хто змушений був полишити рідну домівку у зоні відчуження, хто втратив рідних і знайомих, які загинули від радіації, не можуть не хвилювати.
     Студенти переглянули документальні фільми, присвячені ліквідації аварії в Чорнобилі.
     А також проявили свою творчість. Приміром, студенти ІІ курсу під керівництвом викладачки дисципліни «Основи екології та профілактичної медицини» Галина Іванівни Скуповської зробили відеоролик до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи, де були і розповідь про цю трагедію, і поетичні рядки. А студенти 6 групи І курсу під керівництвом керівника групи, викладачки української мови та літератури Мар’яни Василівни Струк зробили хмарки слів та колажі на тему Чорнобиля. Саме слово «Чорнобиль» було в них найбільшим, а навколо слова, які асоціюються з аварією на ЧАЕС: радіація, страх, пекло, безсилля, крик душі, сльози, хвороба та інші. А на колажі – фотографії Прип’яті, залишеного людьми міста, та архівні світлини ліквідації аварії.
     Тематичні виставки літератури «Тривожні дзвони Чорнобиля», присвячені 35-річчю Чорнобильської трагедії, підготували також працівники бібліотеки.
Пресцентр коледжу.
 
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165