Новини

Видано книжку «Праця як молитва. 30 постатей випускників ІФМФК»

     Вийшла друком книжка «Праця як молитва. 30 постатей випускників Івано-Франківського медичного фахового коледжу», присвячена 30-річчю незалежності України. Побачила світ вона в івано-франківському видавництві «Нова Зоря». Онлайн-презентація книжки запланована на Міжнародний день медичної сестри.
     Від ідеї до книжки – менше року. Ідея такого проєкту належала директору коледжу, колишньому його випускнику Володимиру Васильовичу Стасюку – через долі випускників показати працю медичних сестер, фельдшерів, акушерок (саме фахівців середньої ланки охорони здоров’я), роль навчального закладу у їхньому формуванні як особистостей, розповісти про вибір фаху і викладачів, які були добрими вчителями і наставниками, які прищепили любов до медицини, людей, України. З випускниками спілкувалася (на жаль, з огляду на COVID-19 – дистанційно) журналістка Галина Добош. Всі розповіді-нариси були опубліковані на сайті Івано-Франківського медичного фахового коледжу (правонаступника Івано-Франківського базового медичного коледжу) під рубрикою «30 постатей випускників..». А тепер вони зібрані у книжці.
     Це розповіді про людей, які у різний час закінчували Івано-Франківське медичне училище чи Івано-Франківський базовий медичний коледж, які живуть в різних куточках Прикарпаття і працюють в різних закладах охорони здоров’я і за різними напрямками медицини. Вони різні за віком, за характером, за захопленнями. Але їх об’єднує навчальний заклад, де здобули освіту, і сумлінність у роботы. А ще те, що їхня праця є цеглинками в розбудову незалежності України, їхній досвід є прикладом для молоді, яка обирає свій шлях у житті. Тож книжка присвячена 30-річчю незалежності України. А назвою став перефразований вислів Св. Терези з Калькутти «Наша праця є нашою молитвою», який вважається девізом Івано-Франківського медичного фахового коледжу.
     Кожен з випускників, про кого вміщений нарис у цьому виданні, отримає в подарунок два примірники книжки. Надійдуть вони і в бібліотеки.
     А онлайн-презентація запланована на 12 травня, саме у Міжнародний день медичної сестри, на 15 годину на платформі Zoom. Для участі в презентації натисніть сюди та пройдіть реєстрацію, щоб отримати доступ для участі в заході. Буде також створена спеціальна група у Viber.
     І вже заплановані наступні проєкти, зокрема до 85-річчя найстаршого на Прикарпатті медичного навчального закладу.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165