Новини

Студентська молодь тримає руку на пульсі!

     Щороку Науково-методичний центр ВФПО, студентське самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти України організовує фотоконкурс-виставку авторських фотографій. Головною метою конкурсу є виявлення, підтримка творчих здібностей та ініціатив студентської молоді, пошук оригінальних підходів у галузі фотомистецтва.
     Тема цьогорічного фотоконкурсу-виставки – «Пульс сучасності». У період з лютого по квітень у закладах освіти проводився перший тур конкурсу. На другий етап конкурсу надійшло 147 фотоматеріалів, включаючи цикли фотографій, із 70 закладів вищої та фахової передвищої освіти. У представлених фото увага приділялася комп’ютерним технологіям в освітньому процесі, гаджетозалежності студентів, національно-патріотичним світоглядним позиціям та ідеям, майбутній професії, екологічним проблемам сучасності, природі та красі рідного краю.
     Останні два тижні усі світлини були розміщені на сторінці установи у мережі Фейсбук для перегляду та голосування уподобайками. За результатами голосування оргкомітетом другого туру конкурсу було відмічено активна підтримка деяких світлин, зокрема, із фейкових акаунтів. Оргкомітет взяв до уваги не тільки результати онлайн-голосування, а й відповідність конкурсних робіт цьогорічній тематиці та критеріям згідно з Положенням (концептуальність, художня майстерність, оригінальність авторської думки, новаторство, технічна та композиційна досконалість, якість та естетичність, технологічна майстерність і акуратність виконання).
     Шляхом таємного голосування ІІІ місце отримала Ольга Петращук, КЗФПО "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради, цикл фотографій «Краса довкілля».
     Щиро вітаємо студентку II курсу 3 групи спеціалізації «Сестринська справа» Ольгу Петращук, бажаємо подальших креативних, оригінальних, цікавих, сучасних ідей та знахідок у галузі фотомистецтва.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165