Новини

Розпочинається вступна кампанія для одинадцятикласників

     З 14 липня в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі розпочнуться вступні іспити для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу). Цього ж дня розпочнеться прийом заяв і документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класу). А 13 липня дехто з вступників-одинадцятикласників складав пробні вступні іспити.
     Отож для дев’ятикласників прийом документів завершується, а для одинадцятикласників лише розпочнеться. Хоча вступні іспити проходили у коледжі уже сьогодні, 13 липня, – для одинадцятикласників (за їх бажанням).
     Згідно з Правилами прийому до ІФМФК, вступ на основі повної загальної середньої освіти здійснюється або за результатами ЗНО (для них бал з відповідних предметів збільшується на 25 відсотків), або у формі вступних іспитів у коледжі. В останньому випадку вступники на власний розсуд вибирають комбінацію, скільки і які іспити вони складають.
     Так от, вступні іспити зголосилося складати 32 абітурієнти: на українську мову зареєструвалося 24 вступники, на біологію – 27. Дехто – на один екзамен, та більшість – на два. З української мови було 12 тестових завдань, з біології – 24, як буде і у дев’ятикласників. Хоча самі завдання, зрозуміло, уже за програмою повної загальної середньої освіти. Результати іспитів будуть відомі уже сьогодні.
     Якщо вже бути точним, то де-юре вони ще не абітурієнти, адже заяви і документи вступники на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класу) подаватимуть лише з завтрашнього дня, 14 липня. Однак це гарна можливість для тих, хто не надто задоволений своїми результатами з ЗНО, спробувати свої сили ще раз і покращити власні результати. Варто, як мовиться, не здаватися і скористатися таким шансом. Ще один такий шанс буде наданий 27 липня, коли, при потребі, буде додаткова екзаменаційна сесія.
     На відміну від дев’ятикласників, вступники на основі повної загальної середньої освіти заяви подаватимуть в електронній формі. А сам перелік документів аналогічний: копія документа, що посвідчує особу, копія довідки про місце проживання особи, копія свідоцтва про повну загальну середню освіту, копія додатка до свідоцтва про раніше здобутий освітній рівень, копія сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, копія ідентифікаційного коду (при наявності), копія військово-облікових документів (при наявності), документи про особливі умови (квоту). Додаються також 4 кольорові фотографії, два конверти, папка для паперів, Як і в минулому році, медична довідка не потрібна.
     Вступники на основі повної загальної середньої освіти на обидві спеціалізації: «Акушерська справа» і «Сестринська справа» можуть вступати за результатами ЗНО з української мови та з біології, або хімії, або математики (за вибором вступника), а можуть здавати вступні іспити з української мови і біології (письмове тестування). У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 і 2021 років. Замість результатів з української мови можуть використовуватися результати з української мови і літератури.
     Від того, який варіант вступу вибирає абітурієнт (ЗНО чи вступні іспити), залежить наступний алгоритм дій. Для осіб, які вступають на основі вступних іспитів або співбесіди, прийом заяв і документів завершується о18 годині 26 липня. Для осіб, які вступають тільки на основі результатів ЗНО, прийом заяв і документів завершується о18 годині 2 серпня.
     До 12 години 5 серпня будуть оприлюднені рейтингові списки вступників (і на основі ЗНО, і за результатами вступних іспитів) із зазначенням рекомендованих до зарахування. Зарахування ж відбудеться не пізніше 12 години 20 серпня. До цього часу слід буде подати оригінали документів до приймальної комісії. Додаткове зарахування – не пізніше 30 вересня.
     Нагадаємо, що ті, хто стануть студентами ІФМФК в цьому році, здобуватимуть освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165