Новини

На базі ІФМФК відбулося засідання обласного методоб’єднання

     Перше в цьому навчальному році засідання обласного методичного об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти, яке очолює методистка Івано-Франківського медичного фахового коледжу Ірина Іванівна Гафійчук, відбулося в онлайн-форматі на платформі Zoom.
     Засідання методоб’єднання проходило саме 23 вересня, відколи встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у всіх регіонах України. Деякі з закладів фахової передвищої освіти Прикарпаття перейшли на дистанційне навчання, деякі ще працюють за змішаною формою. Тож, як і в минулому році, методисти змушені були зустрітися дистанційно.
     І спілкуватися вони розпочали ще до початку зібрання, підключаючи свої комп’ютери. Окрім вітань з початком нового навчального року, дискутували стосовно запропонованих змін в атестації педагогічних працівників.
     Власне, це і була основна тема засідання методоб’єднання – розгляд Положення про атестацію педагогічних працівників, яке Міністерство освіти і науки України подало на громадське обговорення. І цей документ, за словами Ірини Іванівни Гафійчук, викликав «наразі більше запитань, як пропозицій».
     Методисти з різних закладів фахової передвищої освіти області «розбирали» окремі пункти наказу МОН та самого Положення, при цьому висловлювали свої зауваження, сумніви, незгоду. Словом, разом приходили «до спільного знаменника». Навіть була висловлена думка, що попереднє Положення було кращим, хіба потребувало деяких поправок і доповнень.
     Особливо активними при обговоренні були Орися Григорівна Тріщук з Івано-Франківського коледжу технологій і бізнесу, Марія Богданівна Мамчук з ВСП «Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету», Любов Степанівна Ковальчук з Бурштинського енергетичного фахового коледжу, Галина Іллівна Верига з  Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, Наталія Андріївна Римар з Івано-Франківського медичного фахового коледжу.
     Згодом пропозиції та зауваження прикарпатських методистів буде подано у Київ. Важливо, щоб думки з регіонів були почуті і враховані.
     Методист Коломийського політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Петрівна Матіос підготувала презентацію з досвіду змішаного навчання та роботи в умовах віртуального середовища. З огляду на введення «жовтої» зони і загрози оголошення «червоного» рівня епідемічної небезпеки, тема важлива.
     Традиційно на першому засіданні методоб’єднання розглянуті організаційні питання, план роботи, запропоновані теми для майбутнього обговорення. Наступне засідання заплановане на березень 2022 року.
Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165