28 грудня 2015 року в манежі коледжу фізичного виховання відбувся відкритий Новорічний чемпіонат міста Івано-Франківська з легкої атлетики, у якому взяли участь 15 команд нашого міста, області та сусідніх областей. Зокрема, були присутні команди таких міст: Тернопіль, Буськ, Чернівці; районні, міські та обласні команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл районних центрів: Надвірна, Коломия, Калуш, Долина.
У змаганнях взяли участь 13 спортсменів Івано-Франківського базового медичного коледжу. Вони змагалися у 21 виді програми, у 2-х вікових категоріях. Долаючи втому, адже частина легкоатлетів, ще вранці складали іспити, спортсмени продемонстрували хороші особисті результати та вибороли 7 нагород різного ґатунку:
Людмила Сенів – І місце в бігу на 60 м та 200 м
Лещак Христина – ІІІ місце в бігу на 200 м
Гуцул Наталія – І місце в бігу на 3000 м
Саприкіна Валентина - ІІ місце в бігу на 3000 м
Оленюк Ольга - ІІІ місце в бігу на 3000 м
Дутчак Назар - ІІІ місце в бігу на 3000 м.
Вітаємо переможців та призерів та бажаємо наступних перемог!