Новини

Онлайн-екзамени на випускному курсі відділення акушерська справа

     Студенти випускної, 7 групи четвертого курсу спеціалізації «Акушерська справа» Івано-Франківського медичного фахового коледжу складають семестрові екзамени. 

     Через пандемію коронавірусу, оголошення «червоної зони» і карантинні обмеження екзамени проходять дистанційно, на платформі Zoom. Теоретична частина екзамену (тестовий контроль) проводився на освітній платформі Moodle, практична частина (теоретичне питання, ситуаційні задачі та практичний навик) – на платформі Zoom.

     Одночасно на платформі Zoom було троє студентів. Здобувачі освіти під’єднувалися до екзамену з дозволу адміністратора.

     Як і на очному екзамені, кожен студент витягав номер екзаменаційного білета (трішки лотерея, трішки везіння, і все ж головне – підготовка до екзамену, знання), вибираючи рядок і колір квадратика. Студентам виділявся час на підготовку до практичної частини екзамену, поки відповідав попередній студент.

     Якщо дехто і сподівався, що друг-Гугл допоможе і відповідь можна «списати», то для викладачів зовсім не складно завдяки кільком запитанням переконатися, наскільки студент готовий до екзамену і, як кажуть, у темі. Власне, теоретична частина екзамену з акушерства відбувається у вигляді запитань-відповідей. А теорію доповнювала задача: конкретний випадок – і потрібно поставити діагноз, визначити тактику лікування.

     Після складання екзамену останньою студенткою відбулося обговорення відповідей (адміністратор екзамену, завідувачка фельдшерсько-акушерського відділення Альона Миколаївна Валовіна, викладачки акушерства і гінекології Людмила Володимирівна Григор’єва та Юлія Олександрівна Мелень) і оголошення оцінок за участю усіх студентів групи. По кожному студенту враховувалися оцінки за тести, за теоретичну частину і за практичне завдання. За їх результатами виставлялася загальна оцінка. А декому зі студентів доведеться скласти екзамен повторно, оскільки показали недостатній рівень знань.

     Семестрові екзамени – це як генеральна репетиція перед державними випускними екзаменами.

Пресцентр коледжу.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165