Загальні положення

Дослідницько-пошукова робота

Висока оцінка наукових досягнень представників ІФБМК
на XX Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених.
 
     25-27 квітня 2016 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського був проведений XX Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених.
      Активну участь у даному конгресі прийняли представники Івано-Франківського базового медичного коледжу.
     Викладач медсестринства в хірургії, ВМП та медицини надзвичайних ситуацій Яцків В.М. був нагороджений дипломом І ступеня за наукову доповідь на тему: «Сучасний підхід до стандартизації базових навиків домедичної допомоги».
      Студент IV курсу спеціальності «Лікувальна справа» Дівнич Богдан за наукову доповідь на тему: «Визначення основних чинників виникнення фіброміоми матки, порівняльна характеристика методів лікування» був нагороджений дипломом ІІ ступеня.
      Схвальні відгуки отримала на конгресі й третя наукова доповідь на тему: «Використання інноваційних клітинних технологій при трансплантації шкіри», яку підготувала студентка IV курсу спеціальності «Лікувальна справа» Савків Ірина.
      Адміністрація, викладачі та студенти з особливою радістю вітають наших переможців та учасників конгресу і бажають їм творчої наснаги та тривалої і плідної праці на науковій ниві.
 
Заступник директора з навчально-виробничої роботи
Івано Франківського базового медичного коледжу
Я.О. Гарко

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165