Новини

З 11.03.2019р. по  15.03.2019р. у коледжі проходив методичний тиждень циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. За цей період викладачами та студентами було проведено ряд надзвичайно  цікавих заходів.

15-17 березня 2019 року в Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "WORLD OF TALENTS".  Івано-Франківський базовий медичний коледж представляла  студентка IV курсу, неодноразова лауреатка Міжнародних конкурсів та фестивалів Віра Анкудович.

Протягом 11-12 березня 2019 року вісім викладачів Івано-Франківського базового медичного коледжу, включно із директором закладу, взяли участь у німецько-українському семінарі в рамках проекту «Україна – здоров’я дітей. Розвиток дитячої та підліткової медицини».

     4 березня 2019 року бібліотекарі Івано-Франківського базового медичного коледжу Уницька Ліліана Адольфівна (стаж роботи у коледжі 31 рік) та Грецька Марія Михайлівна (стаж роботи у коледжі 47 років) вийшли на заслужений відпочинок

В приміщенні актової зали Івано-Франківського базового медичного коледжу відбувся обласний конкурс "Пісенний вернісаж" серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Сторінка 1 із 51

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук