Загальноосвітніх дисциплін

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

      Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін Івано-Франківського базового медичного коледжу забезпечує викладання дисциплін загальноосвітньої підготовки студентів на основі базової загальної середньої освіти. Педагоги загальноосвітніх дисциплін спрямовують свою діяльність на забезпечення здобуття студентами якісної повної загальної середньої освіти.

      Одним з провідних завдань циклової комісії є створення такого освітньо-розвиваючого середовища, у результаті взаємодії з яким у педагогів формується готовність до роботи на основі знання сучасних педагогічних технологій, розуміння своєї індивідуальної сутності, вироблення особистісної педагогічної концепції і персональної технології.

    Викладачі циклової методичної комісії загальноосвітніх дисциплін працюють над реалізацією головної методичної теми коледжу: «Формування професійно компетентного фахівця шляхом використання сучасних комунікаційних технологій навчання та новітніх методик моніторингу рівня навчальних досягнень студентів» та методичної теми циклової комісії «Мотивація навчально-пізнавальної активності студентів».

   У впровадженні та використанні інформаційно-комунікаційних технологій члени циклової комісії вбачають один із шляхів підвищення мотивації студентів до навчання. Саме ці технології розширюють можливості студентів у якісному формуванні системи знань, умінь та навичок, їх застосування у практичній діяльності, сприяють розвитку інтелектуальних здібностей до самонавчання, створюють сприятливі умови для інтенсифікації навчальної діяльності студентів і викладачів.

   Навчально-методична робота циклової комісії спрямована на методичне забезпечення й удосконалення різноманітних форм і методів навчання, зокрема, організацію такої навчальної діяльності, внаслідок якої здійснюється взаємодія викладача та студентів, розвиток їх творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності.

   Викладачами циклу з усіх предметів розроблені навчально-методичні комплекси, що постійно удосконалюються, застосовуючи мультимедійні матеріали, електронні посібники у навчальному процесі.

      Ми переконані, що тільки органічне поєднання навчання та виховання дає можливість забезпечити підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які є гармонійно розвиненими, соціально активними та національно свідомими людьми, здатними до саморозвитку та самовдосконалення.

      Для опанування сучасними технологіями освіти викладачі циклу значну увагу приділяють власному вдосконаленню, формуванню насамперед у собі нових компетенцій педагогічної майстерності. На засіданнях циклової комісії викладачі вивчають й узагальнюють прогресивний педагогічний досвід, систематично опрацьовують фахову та педагогічну літературу, обмінюються власним накопиченим досвідом, обговорюють підсумки взаємовідвідування занять.

 

      Викладачі циклу загальноосвітніх дисциплін щорічно проводять підготовку студентів до участі у різних конкурсах та змаганнях, зокрема, у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, обласному конкурсі читців серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, всеукраїнських та обласних предметних олімпіадах серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

     Вже традиційними в коледжі є щорічні декади циклової комісії, основним завданням яких є вдосконалення науково-медичного рівня педагогічної майстерності викладачів та забезпечення належних умов для виявлення та розвитку творчої активності й зацікавленості студентів, сприяння формуванню їхнього наукового світогляду. Завдяки творчій співпраці студентів та викладачів проводяться ряд цікавих заходів: огляди-конкурси стінних газет, ілюстрацій до художніх творів, «круглі столи», вікторини, конкурси, тематичні вечори, інтелектуальні ігри, брейн-ринги, зустрічі із цікавими людьми.

 

Засідання методичного об’єднання викладачів біології
I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області

     Викладачі біології Івано-Франківського базового медичного коледжу Мальованчук Н.В., Драганчук О.В., 07.04.2016 року взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів біології I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області, яке відбулося на базі Галицького національного природного парку.

      На засіданні розглядалися питання:

  1. Екоосвітні програми Галицького НПП.
  2. Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП та його роль у формуванні екологічної свідомості та гуманного ставлення до диких тварин у підростаючого покоління.
  3. Круглий стіл: «Первоцвіти – проблеми сьогодення…».
  4. Представники НТУ м. Київ ознайомили учасників з Міжнародним проектом «Екологічна освіта».

     Заступник директора з наукової роботи Галицького НПП, голова «ГЕО Еко-Галич» Бучко В.В. провів екскурсію територією комплексу Галицького національного природного парку, який розкинувся в унікальній частині Прикарпатського краю, де воєдино зійшлись Передкарпаття та Поділля – ліси і степи, норов гірських рік та спокій рівнинних плес, гостроверхі скелі й неозорі низини, відлуння багатовікової історії та культури.

  Найбільш незабутнє враження – поїздка на Касову гору, яка розташована на схід від с.Бовшів, на лівому березі р.Гнила Липа і утворена горбистим пасмом, що простягається на 5 км (площа 65,0 га) з південного заходу на північний схід; абсолютна висота – 340 м. Максимальна ширина пасма-1200 м.

     Касова гора є однією з найбільш цінних ботанічних природоохоронних ділянок у західному регіоні України. Тут прокладено еколого-пізнавальну стежку «На Касову гору». Починається маршрут у лісі біля підніжжя гори, неподалік від колонії сірих чапель.

Збережи довкілля! Врятуй птаха!

       В рамках еколого-просвітницької діяльності та до 30-річчя з Дня Чорнобильської трагедії студенти Івано-Франківського базового медичного коледжу провели акцію: «Збережи довкілля! Врятуй птаха!» 

      Зібрано кошти для будівництва нового вольєру для червонокнижних птахів (орланів білохвостих, степових орлів та степових канюків) для Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку на суму дві тисячі триста шістдесят шість гривень сорок копійок (2366грн. 40коп.).

       26.04.2016 року студенти І курсу 1 та 3 груп разом із зав.відділенням Мальованчук Н.В. та викладачем Іванишин Г.І. відвідали Галицький національний природний парк. Отримали неймовірні позитивні враження, відпочинок і спілкування з природою Галицької Землі.

Семінар на тему: «Екологізація освіти»

     Викладачі біології Івано-Франківського базового медичного коледжу Мальованчук Н.В., Драганчук О.В. взяли участь у семінарі на тему: «Екологізація освіти. Міжнародний досвід та регіональні перспективи», який був організований керівником проекту Есо-ВRU (університет Падерборн) Нікітіним Вячеславом.

     Громадська екологічна організація «Еко-Галич» висловила щиру вдячність студентському та педагогічному колективам Івано-Франківського базового медичного коледжу за розуміння і співпрацю у справі збереження рідної природи, відмітивши наш вклад Подякою Голови ГО «Еко-Галич» Бучко В.В.

Обласна олімпіада з біології

      24 травня на базі фармацевтичного факультету ІФНМУ відбулася обласна олімпіада з біології, у якій взяли участь студенти першого та другого курсів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Прикарпаття. Кожен навчальний заклад представляв один студент. Загалом участь в олімпіаді взяли 24 студенти.

      Студентів оцінювали за тестовим контролем і блоковими завданнями: дві задачі з різних розділів біології та два питання на розуміння явищ в природі, взаємозв’язків живих організмів, на вміння аналізувати певні процеси, які відбуваються на різних рівнях організації живого.

      Студентка Івано-Франківського базового медичного коледжу  Торко Марія зайняла ІІ місце в обласній олімпіаді з біології серед  студентів Вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Вітаємо переможця!

Наша адреса

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

Copyright © 2014-2018 Івано-Франківський базовий медичний коледж

Пошук