Інформація для слухачів

Дирекція Івано-Франківського медичного фахового коледжу повідомляє, що у зв’язку з продовження в Україні карантинних заходів, з метою  запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVІD-19, освітній процес на відділенні післядипломної освіти з 10.01.2022р. буде проводитись за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання.

Реєстрація на навчання відбувається дистанційно (рубрика «Реєстрація на курси»). Паперовий варіант документів згідно переліку слухачі зобов’язані подати на відділення ПДО впродовж першого тижня навчання.

Під час навчання тільки за дистанційною формою слухачі працюють за основним місцем роботи: самостійно опрацьовують теми навчальної програми; відвідують заняття згідно розкладу у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM; проходять тестовий контроль вихідного та кінцевого рівня знань, позааудиторної самостійної роботи із застосовуванням GOOGLE FORMS.  

Перелік тем для самостійного опрацювання для кожного циклу удосконалення чи спеціалізації розміщений на сайті коледжу у рубриці «Дистанційні курси»

Для кращого засвоєння матеріалу на сайті коледжу (www.mc.if.ua) на сторінці відділення післядипломної освіти (ПДО) слухачам пропонуються мультимедійні презентації і тези лекцій, відеоматеріали, рекомендована література та посилання на електронні джерела.

До кожної теми слухачі готують стислий конспект: тези (до 1 сторінки тексту) або розгорнутий план, графічні зображення, логічні схеми, таблиці тощо.

Для самоконтролю засвоєння вивченого матеріалу слухачам пропонується дати відповіді на запропоновані питання та тестові завдання Online.

Всі напрацьовані матеріали слухачі демонструватимуть під час підсумкового контролю, проведення якого попередньо заплановане в останній день навчання. Слухачі, які не зможуть представити матеріали, які підтверджують їхню самостійну роботу за дистанційний період навчання, з курсів підвищення кваліфікації будуть відраховані.

У випадку введення локдауну, термін дистанційного навчання може бути продовжений, а завершення курсів, підведення підсумків та отримання Свідоцтва у такому випадку відбудеться після закінчення карантину (тоді дата буде повідомлена додатково).

У випадку хвороби та оформлення листка непрацездатності слухач зобов’язаний надати інформацію на відділення післядипломної освіти ІФМФК.

Всі необхідні додаткові консультації слухачі зможуть отримати за телефоном (0342) 528-004

 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165