Закінчила у 2006 році Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський державний медичний університет» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педіатрія» та здобула кваліфікацію лікаря.
Освіта вища. Закінчила Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького у 2002 році. З 2002 до 2004 року проходила інтернатуру у Вінницькому національному медичному університеті імені Миколи Пирогова. З 2004 до 2006 року працювала акушер – гінекологом у практичній медицині.
Григор’єва Людмила Володимирівна
1992 р. - закінчила Тверський державний медичний інститут і отримала повну вищу освіту за спеціальністю " Лікувальна справа"
У червні 1993р. рішенням екзаменаційної комісіїї було присвоєне звання лікаря акушер-гінеколога.
1984 р. - закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, медичний факультет, спеціальність лікувальна справа.
1985 р. - отримала сертифікат лікаря дерматовенеролога.
Ільків Мар'яна Дмитрівна
2009 р. - закінчила Івано-Франківський національний медичний університет (медичний факультет , спеціальність лікувальна справа)
2012 р. - отримала сертифікат лікаря акушер-гінеколога .
Викладачка Гінекології, репродуктивного здоров'я та планування сім'ї; Репродуктивного здоров'я та планування сім'ї; Патоморфології та патофізіології.
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
Павлюк Наталія Василівна
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
Пинило Марія Степанівна
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
Проців Ірина Ігорівна
Викладачка Інфектології; медсестринства в інфектології; медсестринства в інфектології з курсом епідеміології.
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії
Скорупська Лідія Яремівна
Викладачка Медсестринства в педіатрії; Педіатрії, Невідкладних станів в педіатрії; Медичної та соціальної реабілітації
Закінчила у 2008 році Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський державний медичний університет» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педіатрія» та здобула кваліфікацію лікаря.
Сухоручко Олеся Василівна
Викладачка Медсестринства в педіатрії; Педіатрії.
Викладач-методист
Фесуненко Олена Миколаївна
Викладачка Епідеміології, Інфектології, Медсестринства в інфектології
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Закінчила у 1995 році Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківську державну медичну академію» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.
Викладач дисциплін «Інфектологія» та «Епідеміологія».
Циклова комісія педіатрії, інфектології та акушерства і гінекології працює над проблемою індивідуального, особистісно-зорієнтованого підходу до навчання студентів із використанням сучасних інтерактивних технологій навчання та формування професійних компетентностей у майбутнього фахівця. Це дає нові можливості для розвитку та вдосконалення медичної освіти. Для тих, хто навчає, - це додатковий інструмент формування та контролю знань, для тих, хто навчається, - це більший доступ до знань та опанування практичних навичок, можливість повторного перегляду викладеного матеріалу.
Освітній процес на циклі забезпечують викладачі з великим досвідом роботи в галузі освіти та практичній медицині, а також молоді, креативні, прогресивні викладачі з сучасними поглядами на розвиток світу, які генерують творчі ідеї і невідкладно втілюють їх у життя.
Циклова комісія забезпечує процес оволодіння студентами теоретичними знаннями, професійними вміннями та практичними навиками, створює умови для творчо-пошукової діяльності студентів з дисциплін «Педіатрія», «Медсестринство в педіатрії», «Невідкладні стани в педіатрії», «Інфектологія», «Епідеміологія», «Медсестринство в інфектології».
Відповідно до сучасних вимог викладачами циклової комісії розроблено навчально-методичні комплекси, які включають мультимедійні презентації лекцій, методичні розробки для викладачів, методичні вказівки для студентів для підготовки до навчальної практики під керівництвом викладача, самостійної аудиторної та позааудиторної роботи з навчальних дисциплін.
У кабінетах доклінічної практики з «Медсестринства в педіатрії», «Медсестринства в інфектології», «Педіатрії», «Тренажерному кабінеті» та в медпункті коледжу студенти відпрацьовують практичні навички на фантомах. З цією метою кабінети укомплектовані фантомами та спеціальними укладками для відпрацювання всіх навичок, передбачених освітньою програмою.
Викладачі циклової комісії продовжують активно працювати над покращенням та удосконаленням викладання навчальних дисциплін циклу. Навчальні практики під керівництвом викладача проводяться на клінічних базах: Комунальне некомерційне підприємство "Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради", Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради", Комунаьне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної і консуьтативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради», Комунальне некомерційне підприємство "Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради".
Відповідно до плану методичної роботи коледжу з метою сприяння розвитку творчості у викладачів та студентів, обміну інформації щодо сучасних технологій навчання та надання медичної допомоги населенню, обговорення питань реформування медичної галузі, поліпшення її функціонування та інноваційного розвитку було проведено методично-інтегрований тиждень циклових комісій педіатрії та інфектології, акушерства та гінекології.
18.02.2020 року студенти ІФБМК підгруп ІV 9а, ІІІ 5 б під керівництвом викладачів Скорупської Л.Я., Шибак М.І., Конькової О.М. провели бесіду з батьками у відділеннях ОДКЛ на тему : «Коронавірус – уханське жахіття».
Зустріч студентів із підопічними Івано-Франківського міського соціально-реабілітаційного центру матері та дитини "Містечко милосердя Святого Миколая" під керівництвом Петраш О.В.
05.02.2020 у рамках методично-інтегрованого тижня циклової комісії педіатрії, акушерства та гінекології відбувся навчальний тренінг на тему: «Сучасні аспекти надання невідкладної допомоги дітям на догоспітальному етапі» для студентів випускних курсів, який провела завідувачка навчально-тренувального відділу комунального некомерційного підприємства «Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги Івано-Франківської обласної ради» Мар'яна Перчик за сприяння М.Ф. Матейка із надання невідкладної та екстреної допомоги дітям.
Щороку проводимо відкриті засідання науково-пошукової групи, де студенти доповідають про сучасні новинки медицини, які використовуються в світі та які знаходяться на етапі широкого впровадження в Україні. Так, наприклад, студенти виступали із доповідями про виходжування недоношених дітей в системі «мати-кенгуру», пошиття одягу для неї і відпрацювання цього практичного навику, інструкції до використання портативного венозного сканера, який є мрією для будь-якого медичного працівника… Ці засідання є дискусійним майданчиком і для викладачів щодо якості розробки, подачі, вдосконалення інформації.
Засідання творчої групи на тему «Народжені для обіймів, підготували студенти 4-8 групи, керівник Сухоручко О.В.
Відкрите показове теоретичне заняття з елементами інсценізації та міждисциплінарної інтеграції на тему: «Дифтерія» 3 курс спеціалізації Лікувальна справа, підготувала викладачка Фесуненко О. М..
Виховний захід на тему: «Дай шанс на щасливе майбутнє» приурочений до всесвітнього дня недоношених дітей.
Викладачі циклу постійно вдосконалюють свої знання, приймаючи участь в медичних конференціях.
Викладачі циклової комісії продовжують активно працювати над покращенням та над удосконаленням викладання дисциплін циклу. Практичні заняття з дисциплін циклу проводяться на клінічних базах: обласна дитяча клінічна лікарня, міська дитяча клінічна лікарня, центральна міська дитяча поліклініка,поліклінічні відділення міської дитячої поліклініки по мікрорайонах міста Івано-Франківська.
На базі філіалу № 1 дитячої поліклініки відкрита кімната для проведення фактичних занять зі студентами ІФБМК. При облаштуванні кімнати наші студенти не залишилися осторонь, а виявили бажання надати кабінету естетичності та наближеності до дисципліни. Група студентів: Буждиган Анастасія, Бриндзей Вікторія, Вальків Юлія власноруч розписали стіни дитячими малюнками, що приносить радість і задоволення викладачам та студентам працювати у такій приємній обстановці.
Відкритий захід на тему:"Сучасні тенденції виходжування маловагових дітей".
Студенти ІV курсу 3-ї групи Врубель І.та Гой Х., керівник:Сухоручко Л.В. провели 14.10.2015 року відкритий захід-звіт творчої групи.
Зустріч з епідеміологом ОДКЛ п.Чурпітою Є.Д. «Поліомієліт-Україна і світ».
Були присутні викладачі коледжу та студенти випускних груп спеціальності «Лікувальна справа», «Сестринська справа».
21.10.2015 р. студентами 4 курсу 1-ї та 5-ї групи спеціальності «Лікувальна справа» під керівництвом викладачів Григи Ж.В.,Конькової О.М.,Чопик О.С. проведено шоу-мікс на тему «Вивчаємо педіатрію».
Студенти IV курсу 4 групи під керівництвом викладача Григи Ж.В. провели профілактичні бесіди з батьками та їхніми дітками на тему:"Хвороба брудних рук". Ознайомили їх з видами гельмінтів, які найчастіше зустрічаються в дитячому організмі; заходами профілактики гельмінтів, а також з різноманітними видами медикаментів, які застосовують для профілактики гельмінтозів.
У зв’язку з поширеністю Каліфорнійського грипу на теренах нашої держави та з летальними випадками, які склалися в Закарпатській області, студенти IV курсу 6 групи ІФБМК під керівництвом викладача медсестринства в педіатрії Шибак М.І. провели санітарно-профілактичну роботу у відділеннях ОДКЛ. Ознайомили маленьких пацієнтів, а також їх батьків з симптоматикою, поширеністю Каліфорнійського грипу, а також розповіли про профілактичні заходи, яких потрібно дотримуватися при виникненні даного захворювання.
З метою удосконалення практичних та теоретичних знань з предмета «Педіатрія» та проведення санітарно-просвітньої роботи серед породіль, студенти III курсу 5 групи під керівництвом викладача Пинило М.С., провели бесіди з породіллями ОПЦ під назвою «Дбайливий догляд за малюком з перших днів життя».
У квітні студенти III курсу 6 групи під керівництвом викладача педіатрії Шибак М.І. відвідали садочок «Троянда», де провели виховний захід на тему: «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ». Студенти ознайомили діток з основними поняттями здорового способу життя, виховали почуття відповідальності за власне здоров’я.
25.05.2016 року студенти ІФБМК ІІІ курсу 2,8,9 груп під керівництвом викладачів циклу педіатрії відвідали Надвірнянський будинок дитини та хоспіс. В будинку працюють вихователі, логопеди, музкерівник, медсестри, няні. Студенти допомагали дітям займатися на заняттях з розвитку мови, конструювання, малювання, розвитку рухів. Також відвідали хоспіс, який був відкритий у 2013 році, де лікування зазвичай триває протягом двох-трьох тижнів. Крім того, що діти отримують лікування, персонал допомагає батькам піклуватися про їхніх дітей протягом цього часу.
1 червня 2016 року у День захисту дітей відбулася акція: "Подаруй посмішку дитині".
Майбутні медичні сестри ІФБМК відвідали онкогематологічне відділення на базі ДОДКЛ. Студенти прийшли до дітей відділення з посмішками та подарунками. Наші випускники вчаться будувати стосунки з юними пацієнтами, які мають серйозні захворювання з боку кровотворної системи.
Важливим в курсі медсестринства в інфектології є закріплення практичних навичок.
Статистика річ уперта. В Україні - цифри загрозливі: кожен 100-й мешканець – ВІЛ інфікований. Україна входить у світову п’ятірку за темпами поширення цієї хвороби. Абсолютна більшість інфікованих - особи віком
20 – 39 років.
За I квартал 2016р. в Івано-Франківській області зареєстровано 47 випадків ВІЛ-інфекції (39 дорослих та 8 народжених дітей від ВІЛ-інфікованих матерів), в тому числі 25 випадків СНІДу серед дорослих.
З метою формування професійних компетентностей, студенти ІІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» проходять навчальну практику з дисципліни «Медсестринство в інфектології» під керівництвом викл. Сінельнікової Р.М. на базі Івано-Франківського обласного центру по профілактиці ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом.
♦ студенти відпрацьовують практичні навички відповідно до алгоритмів їх виконання
03 листопада 2016 року на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу було проведено засідання круглого столу на тему: «Стан інфекційної захворюваності та стан профілактики інфекційних захворювань в Україні». Були присутні викладачі педіатрії та інфектології коледжу. Шановним гостем даної зустрічі була пані Чурпіта Евгенія Дмитрівна - епідеміолог обласної дитячої клінічної лікарні, яка розповіла викладачам про поширеність кашлюку на теренах нашої держави, а також в Івано-Франківській області.
Велику увагу Євгенія Дмитрівна приділила захворюванню на грип, який буде поширюватися у зимовий період на теренах нашої області. Пані Чурпіта Е.Д. зауважила, що потрібно вакцинуватися проти даного захворювання не тільки дитячому населенню, але і дорослому. Наголосила на тому, що, у першу чергу, необхідно пам’ятати про тих, хто належить до так званої «групи ризику». Саме такі особи потребують обов’язкового вакцинування проти грипу.
Також присутнім була надана інформація про КОКСАКІ – вірус захворювання, якого почали вже реєструватися в Україні, його шляхи передачі та методи діагностики.
Підсумок підвела завідувач циклом педіатрії Конькова О.М., яка ще раз звернула увагу присутніх на необхідність вакцинації не тільки проти кашлюку та грипу, а й проти всіх захворювань, згідно календаря профілактичних щеплень України.