Новини

Зворушливі миті: вручення дипломів випускникам

    223 студенти спеціалізації «Сестринська справа» і «Лікувальна справа» Івано-Франківського медичного фахового коледжу завершили навчання у закладі освіти і зі студентів стали випускниками. 3 липня вони отримали дипломи молодших спеціалістів і склали урочисту присягу випускника ІФМФК.
    25 червня в останній групі четвертого курсу відбувся захист переддипломної практики і практична частина комплексних кваліфікаційних екзаменів, 30 червня був підписаний наказ директора про випуск фахівців на підставі рішення екзаменаційної комісії, а на сайті ІФМФК було вміщено відеовітання випускникам (символічно, що саме цього дня розпочато прийом заяв від абітурієнтів), а офіційне вручення дипломів і складання присяги випускника провели 3 липня, враховуючи побажання багатьох студентів і батьків.  
    На жаль, на долю цих студентів випали непрості випробування: два роки через пандемію COVID-19 їм довелося вчитися в умовах карантинних обмежень, здебільшого дистанційно, а з 24 лютого життя українців змінила війна, розв’язана росією. Додалися сирени повітряної тривоги, волонтерство, хвилювання за тих, хто на фронті відстоює нашу незалежність і суверенітет, дехто з студентів виїхав за кордон. Але було усвідомлення: наша праця, навчання – це наш основний внесок у перемогу. І кожний новий день наближає цю перемогу.
    А традиційний для ІФМФК випускний – з участю численних гостей, батьків, викладачів, у нарядних сукнях і вишиванках під білими халатами, з квітами, усмішками і зворушливим спілкуванням – довелося замінити віртуальною трансляцією для батьків на платформі Zoom. Для самих же випускників зібрання з нагоди вручення дипломів провели у три етапи: IV-2 і IV-3 групи спеціалізації «Сестринська справа», IV-4, IV-6 і IV-8 групи спеціалізації «Сестринська справа», IV-1 і IV-5 групи спеціалізації «Лікувальна справа».  
    Доброзичливої і зворушливої атмосфери додавали синьо-жовтий прапор на сцені актової зали коледжу, кульки в таких кольорах і вишиванки, великі цифри 2022 (рік випуску) по центру. А традиція білих халатів як символу майбутнього фаху була збережена. Як і ще одна традиція: Гімн України на початку зібрання і духовний гімн «Боже великий, єдиний» на завершення. Вела зібрання на всіх трьох потоках заступниця директора з виховної роботи Наталія Мальованчук.
    Наказ про присвоєння кваліфікації медсестер/медбратів і фельдшерів та отримання дипломів молодших спеціалістів зачитували завідувачка медсестринського відділення Олеся Сухоручко та Наталія Мальованчук, водночас бажаючи усім щасливої долі і добра, миру і перемоги.
    Дипломи випускникам вручали директор Івано-Франківського медичного фахового коледжу Володимир Стасюк та помічниця директора з кадрової роботи, голова профкому Наталія Мельник. Миті отримання диплому кожним зафіксовані світлинами на сцені, разом з директором.
    До речі, вступали цьогорічні випускники ще в Івано-Франківський базовий медичний коледж, а закінчили вже Івано-Франківський медичний фаховий коледж. На роки їхнього навчання припало відзначення 30-річчя відновлення Незалежності України і 80-річчя рідної Alma mater – найстаршого на Прикарпатті медичного закладу освіти, одного з найавторитетніших в Україні.
    Зі словами вітань до випускників виступив директор ІФМФК, колишній випускник навчального закладу Володимир Стасюк. До свого відеозвернення, опублікованого на сайті коледжу, він додав такі думки (тезисно): «війна закінчиться, і ми обов’язково переможемо, треба налаштовуватися на серйозну працю для перемоги; всі проблеми, які переживає людство, є наслідком браку освіти – тому потрібно вчитися все своє життя; бажаю всім вдосконалення: «Тож будьте досконалими, як Отець ваш небесний»; медична професія – найкраща з усіх, які можуть бути». Завершив свій виступ Володимир Васильович словами: «Хай вам щастить у житті, бажаю всього найкращого і аплодую вам стоячи!».
    Особливо урочиста мить – прийняття присяги випускника Івано-Франківського медичного фахового коледжу. Почесне право зачитати текст присяги отримали відмінниці навчання, старости груп Анастасія Сивків, Богдана Фреїв, голова студентського самоврядування, відмінниця, переможниця обласних конкурсів читців поезії Христина Яворська. Слова обіцянки служити людям і медицині, працювати задля збереження здоров’я людей, підтримувати авторитет свого навчального закладу за своїми однокурсницями повторювали всі випускники. Цей текст кожний з них отримав разом з дипломом.
    Загалом навчання завершили 158 студентів спеціалізації «Сестринська справа» і 65 студентів спеціалізації «Лікувальна справа». Кілька випускників отримають дипломи після повернення з-за кордону і очного захисту практики. Кращі студентки (три медсестри і двоє фельдшерів) отримали не лише дипломи з відзнакою, а й в цьому році вперше – іменну медаль. Деяким студентам також вручені грамоти за активну участь у студентському самоврядуванні та проведенні позааудиторних заходів.
    Звучали побажання гордо нести звання випускника Івано-Франківського медичного фахового коледжу, сумлінно працювати за медичним фахом на благо і на славу нашої України. Студенти (уже колишні) записали пісню і відеоролик зі словами вдячності своїм викладачам.
    В добру путь, дорогі випускники! Нехай оберігає вас Бог!
Пресцентр коледжу.
 
 
 
 
 
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165