Новини

Працівниками кіберполіції Івано-Франківщини проведено семінар-навчання для студентів та викладачів

    Працівниками кіберполіції Івано-Франківщини 15 вересня проведено семінар-навчання для студентів та викладачів КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР, щодо основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі, роз’яснено про типові види шахрайств та шляхи їх уникнення, та презентовано Проект «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України  щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.
    В умовах воєнного стану та активізації проти нашої держави діяльності російських спецслужб, питання інформаційної безпеки є вкрай важливим і домінантним. Також ситуацію ускладнює подекуди необхідність роботи державних органів в умовах віддаленого доступу чи взаємодія між регіональними, структурними підрозділами.
    Тож, в ході проведення заходу, присутнім було акцентовано на питаннях кібербезпеки в процесі цифрової трансформації та організації роботи державних службовців, застосуванню електронних інформаційних ресурсів, систем, баз даних, тощо. Також надано рекомендації з посилення захисту персональних даних, роз’яснено про типові види шахрайств та шляхи їх уникнення, презентовано Проект «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.
    Проект «MRIYA» – синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі.
    Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники та громадяни України завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті.
    Як працює бот у бот «Народний месник»
    Створений чат-бот для громадян – “Народний месник”, сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/ukraine_avanger_bot.
    Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»
    Виявили підозрілий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/stopdrugsbot.
    Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»
– Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia | MRIYA».
– Створюємо інструкції для боротьби на інформаційному фронті.
– Хочеш долучитися до кібервійська і разом блокувати фейки та пропаганду в інтернеті, приєднуйся до каналу https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 і виконуй подальші інструкції.
Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт — інформаційний.


Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165