Новини

Для мешканців гуртожитку – зустріч з директором  і протипожежне навчання

     Для студентів ІІ і ІV курсів Івано-Франківського медичного фахового коледжу, які проживають в гуртожитку, на цьому тижні відбулися година спілкування з директором і навчання з протипожежної безпеки.
     Оскільки у час воєнного стану гуртожиток ІФМФК функціонує за принципом готелю (поселяються студенти, які виходять на очне навчання), то з 12 вересня на дистанційку пішли першокурсники і третьокурсники, а на офлайн вийшли другокурсники і четвертокурсники. За традицією з ними зустрілися представники адміністрації коледжу.
     Здавалось би, це не першокурсники, які ще не мають досвіду проживання в гуртожитку. Старшокурсники вже знають про умови і правила проживання тут і свої права та обов’язки. Але у час російсько-української війни важливо наголосити на питаннях особистої безпеки, поводження при сиренах повітряної безпеки. Для мешканців коледжу оснащене укриття на цокольному поверсі коледжу, яким необхідно користуватися під час повітряних тривог.
     Зрештою, важливо підтримати студентів, закликати до віри у перемогу і єдності задля нашої спільної перемоги. Директор коледжу Володимир Васильович Стасюк наголосив, що для студентів внесок у перемогу – це успішне навчання. До речі, однією з умов проживання в гуртожитку є позитивна динаміка успіхів у навчанні. Хто не вчиться чи погано себе поводить, той може втратити право на проживання тут. Не допускається проживання в гуртожитку курців і тих, хто вживає алкоголь. Обов’язковими є дотримання чистоти і порядку, збереження майна. Нагадати про це студентам не зайве.
    Водночас директор вислухав пропозиції і запитання мешканців гуртожитку.
*  *  *
     На цьому ж тижні для другокурсників і четвертокурсників, які проживають в гуртожитку, відбулося навчання з протипожежної безпеки. Його провели заступник директора з адміністративно-господарської роботи Олег Євгенович Барзій і фахівець цивільного захисту, викладач хірургічних дисциплін Микола Миколайович Веприняк. Це було показове заняття щодо дотримання правил пожежної безпеки та практичне відпрацювання схеми евакуації мешканців гуртожитку на випадок пожежі.
     Студентам нагадали про основні вимоги щодо поводження в гуртожитку – від заборони куріння до обережності при користуванні електроприладами, розповіли про алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій, про використання первинних засобів пожежогасіння – вогнегасників та способи гасіння загорань. Студенти самі змогли виконати вправи з вогнегасником.
     Готовність і вміння правильно діяти при виникненні надзвичайних ситуацій важлива і в повсякденному житті, і особливо у час воєнного стану. Такі навчання і тренування в ІФМФК вже є традиційними.
Пресцентр коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165