Новини

До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою закладів охорони здоров’я!

 Відповідно до Календарного плану підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою, затвердженого департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації, на базі відділення післядипломної освіти КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вулиця Гетьмана Мазепи, 165) у 2023 році будуть проведені наступні тренінги:

курси

Тренінги проводяться в очному форматі, тривалість – 1 день (8 год).

Для участі запрошуються молодші спеціалісти з медичною освітою закладів охорони здоров’я області. Після закінчення тренінгу слухачі отримують сертифікат.

Попередня реєстрація на тренінги розпочинається з 10 грудня 2022 року та здійснюється в online форматі на офіційному сайті КЗ ФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФ ОР (вулиця Гетьмана Мазепи, 165) https://mc.if.ua/, розділ ПДО (відділення післядипломної освіти), «Реєстрація на тренінги».   

Телефон для довідок 528-004.

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2022 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165