Новини

День Збройних сил України: вдячні ЗСУ і віримо у перемогу

     6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України. Цьогоріч це державне свято набуває сакрального значення, адже наші військові захищають українську землю від російських агресорів. І нема благороднішої місії, ніж захист свого народу, своєї землі.
     У цей складний для нашої країни час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Це національна, патріотична, героїчна армія з тисяч офіцерів і солдатів, яку підтримує весь народ.
     Завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув у цій війні і щирі співчуття їхнім рідним!
     Вдячні всім військовослужбовцям за їхній щоденний подвиг! Бажаємо їм повернутися живими і здоровими. Віримо у ЗСУ! Віримо у перемогу!
     Студенти КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165) підготували відеопривітання до Дня Збройних сил України. Це, зокрема, групи І-5 спеціалізації Лікувальна справа та ІІ-8 спеціалізації Сестринська справа. Зворушливо і щиро звучать слова вдячності всім, хто сьогодні на фронті: про них пам’ятають, їх підтримують, за них моляться.
     Ці привітання будуть передані на передову через працівниць коледжу, чиї чоловіки і сини сьогодні воюють у складі ЗСУ. А також відео будуть поширені в соцмережах, у фейсбуці, на сайті ІФМФК.
     Символічно, що напередодні, 5 грудня, ми відзначали Міжнародний день волонтера. В сьогоднішніх умовах російсько-української війни таке календарне свято теж має особливе звучання і значення. Якщо військові – фронт перший, то волонтери – другий. Вони не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а й, незважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все це нашим військовослужбовцям на передову.
     «Воїнами тилу» є і студенти, викладачі та співробітники Івано-Франківського медичного фахового коледжу. Вони долучалися до плетіння маскувальних сіток, організували  благодійні акції зі збору коштів на підтримку ЗСУ, проводять тренінги з невідкладної допомоги, опікуються дітками-сиротами. Від колективу коледжу зібрано продукти харчування і аптечки та передано на передову, також закуплено повербанки.
     Багато хто займається волонтерством і за місцем проживання.
     Кожна справа важлива і потрібна. Спільно працюймо на перемогу!
Пресцентр коледжу.
 

Наша адреса

Тел/факс: (0342) 75-32-58
Відділення післядипломної освіти
Тел: (0342)528004
 

 

Для студентів

Moodle

Корисні посилання

ZNO

vfpo

Copyright © 2023 Комунальний заклад фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради/ м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 165