В КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР (вул. Гетьмана Мазепи, 165), продовжується акція «Допоможи військовим!», ініційована студентським самоврядуванням і підтримана усіма студентами та викладачами. В її рамках вчергове передано кілька повербанків для наших військових, придбаних за кошти студентів.
Такі переносні портативні акумулятори для телефонів особливо необхідні на фронті для підтримки зв’язку і навіть короткотривалого електроживлення.
Працівниці ІФМФК Людмила Володимирівна Григор’єва і Любов Григорівна Семчук, чиї сини сьогодні у лавах Збройних сил України захищають нашу землю і наше майбутнє, передали від студентів коледжу повербанки на фронт своїм синам та їхнім побратимам.
Молимося за наших захисників, спільно працюємо на перемогу!
Пресцентр коледжу.